logo

08 Nisan 2015

KUTLAMA MESAJI

5TÜMSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı M.sadık SADE Polis Teşkilatının 170. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle’ bir mesaj yayımlayan .Başkan SADE Sözlerine şukilde devam etti, Polisin her zaman toplumdaki huzur ve güven ortamını tesis etmesiyle halkın her kesiminden takdir topladığını belirten Başkan SADE mesajında şu ifadelere yer verdi: “Gücünü milletten ve kanunlardan alan Türkiye Cumhuriyeti’nin en köklü, en temel kurumlarından birisi olan Emniyet Teşkilatımız, 170 yıldır, hukukun üstünlüğü ilkesinden hareketle, vatandaşlarımıza kanunlarla verilen hak ve hürriyetleri, kamu düzenini korumaktadır.

Vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde bulunması için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan her türlü zorluğa göğüs geren Emniyet Teşkilatımız toplumsal barışımızın, huzur ve güvenliğimizin teminatlarındandır. Emniyet mensuplarımızın, bu güveni korumak ve halkın güvenlik hizmetleri konusundaki memnuniyetini yüksek tutmak için, profesyonel bir yaklaşım sergileyerek, hukukun çizdiği sınırlar içerisinde, hassasiyetle hareket edeceklerinden millet olarak şüphemiz yoktur.

Bu vesileyle Polis Teşkilatımızın 170. Kuruluş Yıl Dönümü’nde şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yâd ediyor, halkımızın huzuru ve güvenliği için gece gündüz demeden çalışan tüm polislerimizin Polis Günü’nü en içten duygularımla kutluyorum.” ve aynı zamanda ,TÜMSİAD Şanlıurfa şube Başkanı M.sadık SADE  Şanlıurfa’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 95.yıl dönümü nedeniylede bir kutlama mesajı yayımlayarak şu ifadelere yer verdi; “Kahramanlar şehri Şanlıurfa’mızın düşman işgalinden kurtuluşunun 95. yıl dönümünü heyecan ve gururla kutluyoruz. 11 Nisan tarihi; Milli Kurtuluş savaşımıza büyük katkı yapması açısından önemli bir zaferdir. Urfa halkı Anadolu’nun diğer şehirleri gibi özgürlük ve istiklaline sahip çıkmış gururla bir başarı elde etmiştir. O gün yokluk ve sefalete rağmen vatan, memleket aşkı ile Şanlıurfa’yı düşmanlardan kurtardılar. O gün cesaret zincirini kırdılar, ebedi olarak bugünkü özgürlüğe bizleri kavuşturdular. Allah o gün memleket sevdası ile tutuşup şehit olan tüm Şanlıurfa’lıların mekânını cennet eylesin. Bu vesile ile tüm Şanlıurfa’lı hemşerilerimizin bu gurur kaynağı olan Kurtuluş Bayramlarını yürekten kutlar, şehitlerimize Allahtan rahmet, gazilerimize şükranlarımı sunarım” dedi.

Share
277 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2