logo

reklam

KUKLALAR, KUKLACILAR: ‘’AZİZ MİLLETİMİZ AKITILAN KANLARIN HESABINI SORACAKTIR’’.


facebook
Hasan ALPARSLAN
hasanalparslan20@hotmail.com

Türkiye’den küresel güçlerin uykularını kaçıran hamleler
Aslında bu gün Türkiye üzerine varılmak istenilen hedefin, sonuç itibariyle *Türk milletinin var veya yok olması kavgası.* olduğu görülmüştür. Bu kavga, henüz yeni başlayan bir kavga değildir.
Türk milletini asırlarca uğraşmalarına rağmen harp meydanlarında yenemeyen ezeli düşmanlarımız, ülkenin sosyo-ekonomik kalkınmışlığı ile huzur, güven ve istikrar içersinde varlığını sürdürdüğünü kabul edilemez buldukları bu dönemi, kendilerine has bir senaryo hazırlayarak yok etme faaliyetine girişmişlerdir.

 

Suriye’de kırmızıçizgimiz Azez hattına göz diken PKK-YPG’yi, milli Fırtına toplarımızın darmadağın etmeye başlaması ile CHP’nin yeni anayasa masasını devirmesi, Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan’ın kardeş ülkemiz Azerbaycan’a tam gideceği gün, Ankara’da YPG (PKK) bombalı saldırısı manidardır, çok düşündürücüdür.
Bunlar bir tesadüf olamaz.
Birbirinden farklı gibi görünen bu olayların birbiri ile çok yakın ilintisi var. Arka plan, Küresel Beyinlerin, Türkiye’mizi kuşatmaya yönelik yeni kaos uygulamaya soktuklarına işaret ediyor.
1 Kasım sonrası, Tayyip Erdoğan liderliğindeki devlet aklı, yakın coğrafyada, Suriye ve Irak’ta nefes kesecek jeopolitik hamleler yapmaya başlayınca, Üst akılın uykuları kaçmıştı. Özellikle son bir ay içinde Erdoğan’ın, üç küresel güç’ün (Amerika-Rusya-Avrupa) etrafında kuşatma harekâtı başlatması, nefeslerini kesti:
1) Katar ve Suudi Arabistan seferleri. Cumhurbaşkanımız Erdoğan, İslam Ordusu’nun oluşmasının mimari oldu. 40 Müslüman ülke, 100 yıllık süreçte ilk kez, ORDU çatısı altında birleşti.

 

2) Erdoğan, Amerikan’ın arka bahçesi, Şili, Peru, Ekvator’dan, anlamlı mesajlar verdi.

 

3) Başbakan Davutoğlu, Rusya’nın arka bahçesi Kazakistan ve Ukrayna’dan sarstı.

 

4) Amerika ve Rusya’ya rağmen, Milli Fırtınalar kukla YPG (PKK) kampları darmadağın ediyor.

 

5) Erdoğan, Yemen Cumhurbaşkanı ile buluştu. Kardeş ülkemiz Azerbaycan’a tam gideceği gün, CHP, yeni anayasa masasını devirdi. Bunlar, kaos Planı’nın parçaları. Taşeron YPG (PKK) Ankara’da bombalar patlattı.

 

CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal sustu, sustu aniden konuştu.
Çok dikkati çeken bir cümlesi de “Kılıçdaroğlu yönetimindeki CHP’nin HDP’nin paraleline girdiğine” işaret etmesiydi. İşte, bu hattın üzerinden, 2016/Taksim-Gezi planlamaları yapıldığı duyulurken, Deniz Baykal çok sert bir çıkış yaptı.
Kemal Kılıçdaroğlu patronajı da aniden yeni anayasa masasını devirdi.
Arka planda çok önemli gelişmeler var. CHP’nin ruhunu bilenler hep söylüyordu. “CHP yeni bir Anayasa yaptırmaz. Sivil ve adil bir anayasa yapım sürecini tıkar. Komisyonları çalıştırmaz.”

 

Sonuç: Üst Akıl, Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı kuşatma yolunda, iç huzuru bozarak, AK Parti’yi başarısız gösterme, Başkanlık referandumunu kesme, 7 Haziran tablosunu yeniden çıkarma arzusuyla şeytanlık faaliyetlerinde..CHP’ye masayı devirttiler, kırmızı çizgimiz Azez hattında Türkiye’mizi test ediyorlar. Kaos medyasını hazır ola geçirdiler.
Taraf, Doğan-Hürriyet-Cumhuriyet-Sözcü’ye dikkat.
Kukla ve kuklacılar: 21 Mart Nevruz ve 1-Mayıs/Taksim-Gezi üzerinde çalışıyorlar.

 

Vatan, millet ve bayrağımıza hasım olanlara karşın,zorlu bir mücadeleyi *ben*den geçip *biz* için çalıştırmayı gerektirir. Yolunda gerekirse adlar, şanlar, kanlar verilir. Hatta onun uğrunda gözünü kırpmadan can verip toprağa girenler az değildir. İste böyle kutsal mananın ifadesidir, Vatanı, Milleti ve bayrağı sevmek. Kukla ve kuklacılr:
Kukla ve kuklacılar: Asla unutulmasın Aziz milletimiz akıtılan kanların hesabını soracaktır.

Share
679 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Ağlayıp âh ederdi

  25 Mayıs 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Ağlayıp âh ederdi Hazret-i Ebu Bekir dünyadan göçtüğünde, Cümle eshab ağlayıp, yaş döktüler o günde. Hep ağlama sesleri, kapladı ortalığı. Zira Resulullahın, O idi dert ortağı. O günlerde eshabtan, birkaç kişi geldiler. Muhterem zevcesini taziye eylediler. Ve ona dediler ki: (Hazret-i Ebu Bekri, Biz iyi tanıyoruz çoktu faziletleri. Lakin bunlardan ayrı, bizim bilmediğimiz, Varsa bazı halleri, bize söyler misiniz? Gündüz yaptığı işler, malumdur biz eshaba. Ve lakin geceleri ne yapardı acaba?) Onların bu şekilde sualine c...
 • Kürtler bağımsızlık ve tanınma istiyor, ya Biz?

  25 Mayıs 2017 KÖŞE YAZARLARI, MANŞET

  Bu referandumun yapılabilmesi için öncelikle bağımsız bir “Seçim Kurulu'nun oluşturulması olmazsa olmaz bir uluslararası kural. Bu yapılmazsa oylama “Diktatörlük” veya da “Dernek Seçimi” olarak addediliyor. Kürdistan Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Mesut Barzani geçmiş aylarda yaptığı açıklamada “Kürt halkı için referandum yolu ile gelecekleri hakkında vermenin zamanı gelmiştir ve ortam da uygundur” diyerek, Kürtlerin gelecekleri konusunda karar verme zamanının geldiğini uluslararası kamuoyuna işittirmişti. DEAŞ´ın karşı çıkmasına ve IKBY b...
 • Güneş durdu yerinde

  24 Mayıs 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Güneş durdu yerinde Şam şehrinde medfun Evliyadan Seyyid Muslihiddin Efendi ”rahmetullahi aleyh“, bir gün Peygamber efendimiz aleyhisselamdan bahsederken şunu anlattı sevdiklerine: Peygamber efendimiz bir gün evlerinde otururken hazret-i Ali de “radıyallahü teâlâ anh” yanlarındaydı. O esnada Cebrail aleyhisselam bir vahiy getirdi. Efendimiz aleyhisselam, vahyin ağırlığından mübarek başlarını hazret-i Ali’nin dizine koydular. Vakit, ikindiyle akşam arasıydı. Ve güneş batana kadar kaldıramadılar başlarını. ...
 • Bugünün işini, yarına bırakma!

  23 Mayıs 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Bugünün işini, yarına bırakma! Buhara’da yetişen Evliyadan Seyyid Emir Burhan hazretleri “rahmetullahi aleyh“, bir gün bir gence; - Ey kıymetli oğlum! Bugün, her istediğini kolayca yapabilecek bir haldesin. Gençliğin, sıhhatin, gücün, kuvvetin, malın ve rahatlığın bir arada bulunduğu bir zamandasın, buyurdu. Sonsuz saadete kavuşturacak sebeplere yapışmayı, yarar işleri yapmayı yarına bırakma, hemen yap. Delikanlı sordu. - Ne yapmamı tavsiye edersiniz efendim? - İnsan ömrünün en iyi zamanı olan bu gençlik gün...
UA-36507442-2