logo

KUKLALAR, KUKLACILAR: ‘’AZİZ MİLLETİMİZ AKITILAN KANLARIN HESABINI SORACAKTIR’’.


facebook
Hasan ALPARSLAN
hasanalparslan20@hotmail.com

Türkiye’den küresel güçlerin uykularını kaçıran hamleler
Aslında bu gün Türkiye üzerine varılmak istenilen hedefin, sonuç itibariyle *Türk milletinin var veya yok olması kavgası.* olduğu görülmüştür. Bu kavga, henüz yeni başlayan bir kavga değildir.
Türk milletini asırlarca uğraşmalarına rağmen harp meydanlarında yenemeyen ezeli düşmanlarımız, ülkenin sosyo-ekonomik kalkınmışlığı ile huzur, güven ve istikrar içersinde varlığını sürdürdüğünü kabul edilemez buldukları bu dönemi, kendilerine has bir senaryo hazırlayarak yok etme faaliyetine girişmişlerdir.

 

Suriye’de kırmızıçizgimiz Azez hattına göz diken PKK-YPG’yi, milli Fırtına toplarımızın darmadağın etmeye başlaması ile CHP’nin yeni anayasa masasını devirmesi, Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan’ın kardeş ülkemiz Azerbaycan’a tam gideceği gün, Ankara’da YPG (PKK) bombalı saldırısı manidardır, çok düşündürücüdür.
Bunlar bir tesadüf olamaz.
Birbirinden farklı gibi görünen bu olayların birbiri ile çok yakın ilintisi var. Arka plan, Küresel Beyinlerin, Türkiye’mizi kuşatmaya yönelik yeni kaos uygulamaya soktuklarına işaret ediyor.
1 Kasım sonrası, Tayyip Erdoğan liderliğindeki devlet aklı, yakın coğrafyada, Suriye ve Irak’ta nefes kesecek jeopolitik hamleler yapmaya başlayınca, Üst akılın uykuları kaçmıştı. Özellikle son bir ay içinde Erdoğan’ın, üç küresel güç’ün (Amerika-Rusya-Avrupa) etrafında kuşatma harekâtı başlatması, nefeslerini kesti:
1) Katar ve Suudi Arabistan seferleri. Cumhurbaşkanımız Erdoğan, İslam Ordusu’nun oluşmasının mimari oldu. 40 Müslüman ülke, 100 yıllık süreçte ilk kez, ORDU çatısı altında birleşti.

 

2) Erdoğan, Amerikan’ın arka bahçesi, Şili, Peru, Ekvator’dan, anlamlı mesajlar verdi.

 

3) Başbakan Davutoğlu, Rusya’nın arka bahçesi Kazakistan ve Ukrayna’dan sarstı.

 

4) Amerika ve Rusya’ya rağmen, Milli Fırtınalar kukla YPG (PKK) kampları darmadağın ediyor.

 

5) Erdoğan, Yemen Cumhurbaşkanı ile buluştu. Kardeş ülkemiz Azerbaycan’a tam gideceği gün, CHP, yeni anayasa masasını devirdi. Bunlar, kaos Planı’nın parçaları. Taşeron YPG (PKK) Ankara’da bombalar patlattı.

 

CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal sustu, sustu aniden konuştu.
Çok dikkati çeken bir cümlesi de “Kılıçdaroğlu yönetimindeki CHP’nin HDP’nin paraleline girdiğine” işaret etmesiydi. İşte, bu hattın üzerinden, 2016/Taksim-Gezi planlamaları yapıldığı duyulurken, Deniz Baykal çok sert bir çıkış yaptı.
Kemal Kılıçdaroğlu patronajı da aniden yeni anayasa masasını devirdi.
Arka planda çok önemli gelişmeler var. CHP’nin ruhunu bilenler hep söylüyordu. “CHP yeni bir Anayasa yaptırmaz. Sivil ve adil bir anayasa yapım sürecini tıkar. Komisyonları çalıştırmaz.”

 

Sonuç: Üst Akıl, Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı kuşatma yolunda, iç huzuru bozarak, AK Parti’yi başarısız gösterme, Başkanlık referandumunu kesme, 7 Haziran tablosunu yeniden çıkarma arzusuyla şeytanlık faaliyetlerinde..CHP’ye masayı devirttiler, kırmızı çizgimiz Azez hattında Türkiye’mizi test ediyorlar. Kaos medyasını hazır ola geçirdiler.
Taraf, Doğan-Hürriyet-Cumhuriyet-Sözcü’ye dikkat.
Kukla ve kuklacılar: 21 Mart Nevruz ve 1-Mayıs/Taksim-Gezi üzerinde çalışıyorlar.

 

Vatan, millet ve bayrağımıza hasım olanlara karşın,zorlu bir mücadeleyi *ben*den geçip *biz* için çalıştırmayı gerektirir. Yolunda gerekirse adlar, şanlar, kanlar verilir. Hatta onun uğrunda gözünü kırpmadan can verip toprağa girenler az değildir. İste böyle kutsal mananın ifadesidir, Vatanı, Milleti ve bayrağı sevmek. Kukla ve kuklacılr:
Kukla ve kuklacılar: Asla unutulmasın Aziz milletimiz akıtılan kanların hesabını soracaktır.

Share
705 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Ateşin Yakmadığı Peygamber!HZ. İBRAHİM..

  22 Temmuz 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Ateşin Yakmadığı Peygamber!HZ. İBRAHİM.. İbrâhim aleyhisselâm putlarını paramparça ettiği cahil kavminin hâlâ putların âcizliğini göremeyip akıllarını kullanmamaları karşısında hayretler içinde kaldı ve onlara, “Size de, Allah'ı bırakıp taptıklarınıza da yuh olsun! Hala aklınızı başınıza almayacak mısınız?” diye seslendi. Buna karşılık kavminin önde gelen zalimleri: “..’Eğer bir şey yapacaksanız, İbrâhim’i ateşe atıp yakın, böylece ilahlarınıza yardım edin!’ dediler.” Böylece zalimler Hz. İbrâhim aleyhisselâm hakkında tuzak kurup plan yaptılar...
 • Milletin Akıl ve Feraseti Darbeye Dur Dedi

  21 Temmuz 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Akıl, düşünme, muhakeme ve doğruyu yanlıştan ayırma melekesi olmakla beraber, bunun fert olarak herkeste aynı olması gerekmez. Burada esas olan aklı iyi ve yerinde kullanabilmektir. Bu da aynı zamanda bir metot ve yöntem bilim işidir.   Akıl, ister Descartes’in dediği gibi bazı fikirleri ister birlikte getirsin, isterse getirmesin; bu meleke eşya ile münasebetlere girdikçe yani tecrübe kazandıkça gelişir; muhteva kazanır. Mühim olan bu muhtevayı nasıl ve nereden kazandığıdır. Aklın çalışması, zihnin faaliyeti demektir. Zihnin çalışma...
 • ŞİKE MEDYAYA DÜŞTÜ “Urfaspor’a yapılan haksızlığın bedeli ödenmeli”…

  21 Temmuz 2017 HABER ÖZEL, KÖŞE YAZARLARI, MANŞET, Şanlıurfa, SÜRMANŞET

  Spor bir moral, bir beraberlik, bir milli duruş ve dayanışma kültürüdür. Şanlıurfa nın 1969 dan bu yana profesyonel futbol liglerinde oynayan futbol takımı Urfaspor, maalesef uzun yıllardır siyasi entrikalara ve ikballere alet ve kurban edilmektedir. Spor bedensel fonksiyonlara kolaylık ve sağlığa zindelik ve enerji katan, kural ve centilmenlikle bütünleşmiş hareketler organizasyonudur. Şanlıurfaspor 2016-17 dönemi Futbol Federasyonu lig maçlarında istenilen başarıları elde edememesine rağmen, yinede Şanlıurfa halkı tarafından sevgi ve...
 • BİNDİRİLMEDİĞİ TRENE MAKİNİST OLDU

  21 Temmuz 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ile tanışıklığımız, Şanlıurfa SSK Başhekimliği döneminde başarılı hizmetlere imza attığı yaklaşık 20 yıl öncesine dayanır. Anadolu Ajansı’ndan 1998 yılında emekli olduktan sonra Şanlıurfa’ya dönüp çıkardığımız yerel gazetede Fakıbaba’nın güzel çalışmalarını sık sık kamuoyuna duyurduk. 2004 yılında AK Parti’nin Şanlıurfa Belediye Başkan adayı olduğunda da yine Fakıbaba’nın yanındaydık. O zamanlar aramızdan su sızmıyordu. Ta ki belediye başkanı seçildikten sonra bir köşe yazarımızın yaptığı el...
UA-36507442-2