logo

reklam

KUKLALAR, KUKLACILAR: ‘’AZİZ MİLLETİMİZ AKITILAN KANLARIN HESABINI SORACAKTIR’’.


facebook
Hasan ALPARSLAN
hasanalparslan20@hotmail.com

Türkiye’den küresel güçlerin uykularını kaçıran hamleler
Aslında bu gün Türkiye üzerine varılmak istenilen hedefin, sonuç itibariyle *Türk milletinin var veya yok olması kavgası.* olduğu görülmüştür. Bu kavga, henüz yeni başlayan bir kavga değildir.
Türk milletini asırlarca uğraşmalarına rağmen harp meydanlarında yenemeyen ezeli düşmanlarımız, ülkenin sosyo-ekonomik kalkınmışlığı ile huzur, güven ve istikrar içersinde varlığını sürdürdüğünü kabul edilemez buldukları bu dönemi, kendilerine has bir senaryo hazırlayarak yok etme faaliyetine girişmişlerdir.

 

Suriye’de kırmızıçizgimiz Azez hattına göz diken PKK-YPG’yi, milli Fırtına toplarımızın darmadağın etmeye başlaması ile CHP’nin yeni anayasa masasını devirmesi, Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan’ın kardeş ülkemiz Azerbaycan’a tam gideceği gün, Ankara’da YPG (PKK) bombalı saldırısı manidardır, çok düşündürücüdür.
Bunlar bir tesadüf olamaz.
Birbirinden farklı gibi görünen bu olayların birbiri ile çok yakın ilintisi var. Arka plan, Küresel Beyinlerin, Türkiye’mizi kuşatmaya yönelik yeni kaos uygulamaya soktuklarına işaret ediyor.
1 Kasım sonrası, Tayyip Erdoğan liderliğindeki devlet aklı, yakın coğrafyada, Suriye ve Irak’ta nefes kesecek jeopolitik hamleler yapmaya başlayınca, Üst akılın uykuları kaçmıştı. Özellikle son bir ay içinde Erdoğan’ın, üç küresel güç’ün (Amerika-Rusya-Avrupa) etrafında kuşatma harekâtı başlatması, nefeslerini kesti:
1) Katar ve Suudi Arabistan seferleri. Cumhurbaşkanımız Erdoğan, İslam Ordusu’nun oluşmasının mimari oldu. 40 Müslüman ülke, 100 yıllık süreçte ilk kez, ORDU çatısı altında birleşti.

 

2) Erdoğan, Amerikan’ın arka bahçesi, Şili, Peru, Ekvator’dan, anlamlı mesajlar verdi.

 

3) Başbakan Davutoğlu, Rusya’nın arka bahçesi Kazakistan ve Ukrayna’dan sarstı.

 

4) Amerika ve Rusya’ya rağmen, Milli Fırtınalar kukla YPG (PKK) kampları darmadağın ediyor.

 

5) Erdoğan, Yemen Cumhurbaşkanı ile buluştu. Kardeş ülkemiz Azerbaycan’a tam gideceği gün, CHP, yeni anayasa masasını devirdi. Bunlar, kaos Planı’nın parçaları. Taşeron YPG (PKK) Ankara’da bombalar patlattı.

 

CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal sustu, sustu aniden konuştu.
Çok dikkati çeken bir cümlesi de “Kılıçdaroğlu yönetimindeki CHP’nin HDP’nin paraleline girdiğine” işaret etmesiydi. İşte, bu hattın üzerinden, 2016/Taksim-Gezi planlamaları yapıldığı duyulurken, Deniz Baykal çok sert bir çıkış yaptı.
Kemal Kılıçdaroğlu patronajı da aniden yeni anayasa masasını devirdi.
Arka planda çok önemli gelişmeler var. CHP’nin ruhunu bilenler hep söylüyordu. “CHP yeni bir Anayasa yaptırmaz. Sivil ve adil bir anayasa yapım sürecini tıkar. Komisyonları çalıştırmaz.”

 

Sonuç: Üst Akıl, Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı kuşatma yolunda, iç huzuru bozarak, AK Parti’yi başarısız gösterme, Başkanlık referandumunu kesme, 7 Haziran tablosunu yeniden çıkarma arzusuyla şeytanlık faaliyetlerinde..CHP’ye masayı devirttiler, kırmızı çizgimiz Azez hattında Türkiye’mizi test ediyorlar. Kaos medyasını hazır ola geçirdiler.
Taraf, Doğan-Hürriyet-Cumhuriyet-Sözcü’ye dikkat.
Kukla ve kuklacılar: 21 Mart Nevruz ve 1-Mayıs/Taksim-Gezi üzerinde çalışıyorlar.

 

Vatan, millet ve bayrağımıza hasım olanlara karşın,zorlu bir mücadeleyi *ben*den geçip *biz* için çalıştırmayı gerektirir. Yolunda gerekirse adlar, şanlar, kanlar verilir. Hatta onun uğrunda gözünü kırpmadan can verip toprağa girenler az değildir. İste böyle kutsal mananın ifadesidir, Vatanı, Milleti ve bayrağı sevmek. Kukla ve kuklacılr:
Kukla ve kuklacılar: Asla unutulmasın Aziz milletimiz akıtılan kanların hesabını soracaktır.

Share
563 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • MÜRİDLERİN TAYİN ETMESİYLE (MÜRŞİD- ĞAVS) Gibi Makamlara Gelinebilir mi?

  26 Ekim 2016 KÖŞE YAZARLARI

  Kişilerin derece ve makamlarını bilen Allah Teala olduğu için mensup olduğu zatın makamını tayin etmek ve tahmîni olarak Falan zat kutb–ı zamandır veya gavsdır demek doğru değildir Bir şey hakkında âyet, hadîs vârid olmamış ve icmâ-ı ümmet de yoksa onun hakkında hüküm yürütmek hele “Falan zât hâlimizi ve kalbimizden geçeni biliyor” demek asla câiz değildir. Bunun küfür olduğunu söyleyenler de vardır. Müridlerin Şeyhlerini Tayin Etmesi Tasavvufta her şey izinle olur. Tasavvufta, postta oturmak, ancak ve ancak bir mürşid-i kâmilin izniy...
 • “Güneş yakar, Kıbrıs Türkü bakar”!

  26 Ekim 2016 KÖŞE YAZARLARI, MANŞET

  Güneş, yaşam kaynağımız olmakla birlikte dünyadaki nükleer enerji haricindeki tüm yakıtların kaynağı. Temiz ve masrafsız bir enerji kaynağı olan güneşin en önemli özelliği bol ve sınırsız olması. Tüm dünyada kullanımı giderek artan güneş enerjisinden önceleri ısı enerjisi olarak son yıllarda ise gelişen teknoloji ile beraber elektrik enerjisi olarak yararlanılmakta. Dünya, güneş panelleri ve fotovoltaik pillerle giderek azalan maliyetlerle elektrik enerjisi elde ediyor. Örneğin Fransa ile İspanya arasındaki Pirene dağları üzerinde kurulu ola...
 • BAŞKANLIK SİSTEMİ HAYIRLI OLSUN

  25 Ekim 2016 KÖŞE YAZARLARI, MANŞET

  Türkiye’de uzun süreden beri devam eden “Başkanlık” sistemi gelsin mi, gelmesin mi? tartışmalarında artık sona doğru yaklaşıyoruz. Süreç bu tonda devam ederse, inşallah 2017’nin Nisan ayında Başkanlık sistemine geçilip geçilmemesi için sandık başına gideceğiz. Referandumdan çıkacak sonuç ise aşağı yukarı belli. Yani; Başkanlık sistemi için “hayırlı olsun” diyebiliriz… Şimdi bazıları, “Türkiye’nin bir sürü sorunu varken; Suriye’de, Irak’ta savaş halindeyken Başkanlık sistemini gündeme getirmenin sırası mı?” diyebilir, hatta diyenler çıkıyor. ...
 • Anne Cennet Kapısıdır

  25 Ekim 2016 KÖŞE YAZARLARI

  ANNE . .. Henüz çok gençken kocasını kaybetmiş, ondan kalan tek oğlunu yetiştirmek için dişini tırnağına takarak çalışmıştı Onu kimseye muhtaç etmeden oku...tabilmekti arzusu Bu hayallerle geçirdi günlerini Gençti, güzeldi ama geri çevirmişti evlenme tekliflerini; oğlunu yaban ellere vermemek istiyordu Başkalarına çamaşır yıkadı, temizlik yaptı, oğlunu hiçbirşeye muhtaç etmedi Oğlu okuyacaktı, mesleğini eline alınca artık kalan ömrünü yavrusunun yanında geçirecekti Bu hayallerle geçti yıllar, bu hayalle bitti yıllar Nihayet oğlu hu...
UA-36507442-2