logo

reklam

KUKLALAR, KUKLACILAR: ‘’AZİZ MİLLETİMİZ AKITILAN KANLARIN HESABINI SORACAKTIR’’.


facebook
Hasan ALPARSLAN
hasanalparslan20@hotmail.com

Türkiye’den küresel güçlerin uykularını kaçıran hamleler
Aslında bu gün Türkiye üzerine varılmak istenilen hedefin, sonuç itibariyle *Türk milletinin var veya yok olması kavgası.* olduğu görülmüştür. Bu kavga, henüz yeni başlayan bir kavga değildir.
Türk milletini asırlarca uğraşmalarına rağmen harp meydanlarında yenemeyen ezeli düşmanlarımız, ülkenin sosyo-ekonomik kalkınmışlığı ile huzur, güven ve istikrar içersinde varlığını sürdürdüğünü kabul edilemez buldukları bu dönemi, kendilerine has bir senaryo hazırlayarak yok etme faaliyetine girişmişlerdir.

 

Suriye’de kırmızıçizgimiz Azez hattına göz diken PKK-YPG’yi, milli Fırtına toplarımızın darmadağın etmeye başlaması ile CHP’nin yeni anayasa masasını devirmesi, Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan’ın kardeş ülkemiz Azerbaycan’a tam gideceği gün, Ankara’da YPG (PKK) bombalı saldırısı manidardır, çok düşündürücüdür.
Bunlar bir tesadüf olamaz.
Birbirinden farklı gibi görünen bu olayların birbiri ile çok yakın ilintisi var. Arka plan, Küresel Beyinlerin, Türkiye’mizi kuşatmaya yönelik yeni kaos uygulamaya soktuklarına işaret ediyor.
1 Kasım sonrası, Tayyip Erdoğan liderliğindeki devlet aklı, yakın coğrafyada, Suriye ve Irak’ta nefes kesecek jeopolitik hamleler yapmaya başlayınca, Üst akılın uykuları kaçmıştı. Özellikle son bir ay içinde Erdoğan’ın, üç küresel güç’ün (Amerika-Rusya-Avrupa) etrafında kuşatma harekâtı başlatması, nefeslerini kesti:
1) Katar ve Suudi Arabistan seferleri. Cumhurbaşkanımız Erdoğan, İslam Ordusu’nun oluşmasının mimari oldu. 40 Müslüman ülke, 100 yıllık süreçte ilk kez, ORDU çatısı altında birleşti.

 

2) Erdoğan, Amerikan’ın arka bahçesi, Şili, Peru, Ekvator’dan, anlamlı mesajlar verdi.

 

3) Başbakan Davutoğlu, Rusya’nın arka bahçesi Kazakistan ve Ukrayna’dan sarstı.

 

4) Amerika ve Rusya’ya rağmen, Milli Fırtınalar kukla YPG (PKK) kampları darmadağın ediyor.

 

5) Erdoğan, Yemen Cumhurbaşkanı ile buluştu. Kardeş ülkemiz Azerbaycan’a tam gideceği gün, CHP, yeni anayasa masasını devirdi. Bunlar, kaos Planı’nın parçaları. Taşeron YPG (PKK) Ankara’da bombalar patlattı.

 

CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal sustu, sustu aniden konuştu.
Çok dikkati çeken bir cümlesi de “Kılıçdaroğlu yönetimindeki CHP’nin HDP’nin paraleline girdiğine” işaret etmesiydi. İşte, bu hattın üzerinden, 2016/Taksim-Gezi planlamaları yapıldığı duyulurken, Deniz Baykal çok sert bir çıkış yaptı.
Kemal Kılıçdaroğlu patronajı da aniden yeni anayasa masasını devirdi.
Arka planda çok önemli gelişmeler var. CHP’nin ruhunu bilenler hep söylüyordu. “CHP yeni bir Anayasa yaptırmaz. Sivil ve adil bir anayasa yapım sürecini tıkar. Komisyonları çalıştırmaz.”

 

Sonuç: Üst Akıl, Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı kuşatma yolunda, iç huzuru bozarak, AK Parti’yi başarısız gösterme, Başkanlık referandumunu kesme, 7 Haziran tablosunu yeniden çıkarma arzusuyla şeytanlık faaliyetlerinde..CHP’ye masayı devirttiler, kırmızı çizgimiz Azez hattında Türkiye’mizi test ediyorlar. Kaos medyasını hazır ola geçirdiler.
Taraf, Doğan-Hürriyet-Cumhuriyet-Sözcü’ye dikkat.
Kukla ve kuklacılar: 21 Mart Nevruz ve 1-Mayıs/Taksim-Gezi üzerinde çalışıyorlar.

 

Vatan, millet ve bayrağımıza hasım olanlara karşın,zorlu bir mücadeleyi *ben*den geçip *biz* için çalıştırmayı gerektirir. Yolunda gerekirse adlar, şanlar, kanlar verilir. Hatta onun uğrunda gözünü kırpmadan can verip toprağa girenler az değildir. İste böyle kutsal mananın ifadesidir, Vatanı, Milleti ve bayrağı sevmek. Kukla ve kuklacılr:
Kukla ve kuklacılar: Asla unutulmasın Aziz milletimiz akıtılan kanların hesabını soracaktır.

Share
640 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • HZ. SEVBAN ( radıyallahü anh )

  24 Ocak 2017 KÖŞE YAZARLARI

  BÜYÜKLERİN AYAK İZİNDEN SAHABE HAYATLARI HZ. SEVBAN ( radıyallahü anh ) Eshâb-ı kiramdan, ismi Sevban, künyesi Ebû Abdullah idi. Yemenli Hakemi bin Sa’d bin Himyer’in kölesiydi. Peygamber efendimiz satın alıp, âzad etmiştir. Doğum yeri Yemen olarak bilinmekte ise de, doğum târihi ve vefâtında kaç yaşında olduğu bilinmemektedir. Resûl-i Ekrem ( aleyhisselâm ) kendisini âzad ettiği vakit, “Seni âzad ettim, amma yine gönlümüz beraberdir. Sen bizim ehli beytimizden sayılıyorsun.” buyurmuştu. O da Peygamber efendimizin hizmetinden hiç ayrılm...
 • İnsanlar Sevdikleriyle Beraberdir

  24 Ocak 2017 KÖŞE YAZARLARI, MANŞET

  İnsanlar Sevdikleriyle Beraberdir   Yeryüzünün en son Peygamberi ve tüm insanlığın Peygamberi olan Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v) şöyle buyurmuştur;   “Kişi sevdiğiyle beraber haşrolacaktır.”   Evet!   İnsanoğlunun yaratıldığı dünyada sevenleri ve sevdikleriyle beraber olduğu gibi, sonsuz olan ahiret hayatında da sevdikleriyle birlikte olması yücelerin en yücesi olan Cenabı Allah’ın hususi bir lütfudur. Ki bizler de beşer olarak da bunu istememiz gerekir. Neden mi? Çünkü var olan dünya hayatında bir de sonsuzluğu yaşa...
 • İTOGED Kurucu Başkanı Çiğdem Sönmez Bursa Büyük Şehir Belediyesini Ziyaret etti

  24 Ocak 2017 HABER ÖZEL, KÖŞE YAZARLARI, KÜLTÜR&SANAT, SÜRMANŞET

  Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan Gençlik ve Aile Destek Merkezi (GADEM) alkol ve madde bağımlılığı ile mücadelede yaptığı çalışmalarla bağımlılık alanında uğraş veren Uluslararası vakıfların dikkatini çekmeye başladı. İstanbul Toplumsal Gelişim Derneği Başkanı Çiğdem Sönmez ve ekibi tarafından ziyaret edildi. Ziyarette hazır bulunan GADEM ve merkez çalışanları, yürüttükleri çalışmalar hakkında ziyaretçilere bilgi verdi. İstanbul’da Beylikdüzü ve Avcılar Belediyesi tarafından açılan merkezlere danışmanlık hizmeti sağladıklarını ...
 • Sənin oyuncaqların varmı?

  23 Ocak 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Heç bilirsənmi nədir həyat? Bu barədə nə vaxtsa düşünmüsənmi? Yəqin  edirəm, düşünmüsən. HƏYAT – olumdan ölümə qədər uzanmış yolun sinəsidir. O, əzablar şəbəkəsindən ibarət olan CƏHƏNNƏMDİR. Bioloji varlıq olan insanın onun qoynunda özünü gizlədə bilməsidir. Bilirsənmi, necə də çətindir ayaq üstə qala bilmək, həyatda yaşaya bilmək?! Çoooox çətindir, çooooooox. Uşaqlığınız, həmin dövrlər yadınıza gəlirmi? Həmin illəriniz yadınıza düşürmü? Qayğısız keçən illəriniz... Bəli, qayğısız. ... O da uşaq olub, kiçicik, bapbalaca uşaq. Sevgini...
UA-36507442-2