logo

reklam

KUKLALAR, KUKLACILAR: ‘’AZİZ MİLLETİMİZ AKITILAN KANLARIN HESABINI SORACAKTIR’’.


facebook
Hasan ALPARSLAN
hasanalparslan20@hotmail.com

Türkiye’den küresel güçlerin uykularını kaçıran hamleler
Aslında bu gün Türkiye üzerine varılmak istenilen hedefin, sonuç itibariyle *Türk milletinin var veya yok olması kavgası.* olduğu görülmüştür. Bu kavga, henüz yeni başlayan bir kavga değildir.
Türk milletini asırlarca uğraşmalarına rağmen harp meydanlarında yenemeyen ezeli düşmanlarımız, ülkenin sosyo-ekonomik kalkınmışlığı ile huzur, güven ve istikrar içersinde varlığını sürdürdüğünü kabul edilemez buldukları bu dönemi, kendilerine has bir senaryo hazırlayarak yok etme faaliyetine girişmişlerdir.

 

Suriye’de kırmızıçizgimiz Azez hattına göz diken PKK-YPG’yi, milli Fırtına toplarımızın darmadağın etmeye başlaması ile CHP’nin yeni anayasa masasını devirmesi, Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan’ın kardeş ülkemiz Azerbaycan’a tam gideceği gün, Ankara’da YPG (PKK) bombalı saldırısı manidardır, çok düşündürücüdür.
Bunlar bir tesadüf olamaz.
Birbirinden farklı gibi görünen bu olayların birbiri ile çok yakın ilintisi var. Arka plan, Küresel Beyinlerin, Türkiye’mizi kuşatmaya yönelik yeni kaos uygulamaya soktuklarına işaret ediyor.
1 Kasım sonrası, Tayyip Erdoğan liderliğindeki devlet aklı, yakın coğrafyada, Suriye ve Irak’ta nefes kesecek jeopolitik hamleler yapmaya başlayınca, Üst akılın uykuları kaçmıştı. Özellikle son bir ay içinde Erdoğan’ın, üç küresel güç’ün (Amerika-Rusya-Avrupa) etrafında kuşatma harekâtı başlatması, nefeslerini kesti:
1) Katar ve Suudi Arabistan seferleri. Cumhurbaşkanımız Erdoğan, İslam Ordusu’nun oluşmasının mimari oldu. 40 Müslüman ülke, 100 yıllık süreçte ilk kez, ORDU çatısı altında birleşti.

 

2) Erdoğan, Amerikan’ın arka bahçesi, Şili, Peru, Ekvator’dan, anlamlı mesajlar verdi.

 

3) Başbakan Davutoğlu, Rusya’nın arka bahçesi Kazakistan ve Ukrayna’dan sarstı.

 

4) Amerika ve Rusya’ya rağmen, Milli Fırtınalar kukla YPG (PKK) kampları darmadağın ediyor.

 

5) Erdoğan, Yemen Cumhurbaşkanı ile buluştu. Kardeş ülkemiz Azerbaycan’a tam gideceği gün, CHP, yeni anayasa masasını devirdi. Bunlar, kaos Planı’nın parçaları. Taşeron YPG (PKK) Ankara’da bombalar patlattı.

 

CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal sustu, sustu aniden konuştu.
Çok dikkati çeken bir cümlesi de “Kılıçdaroğlu yönetimindeki CHP’nin HDP’nin paraleline girdiğine” işaret etmesiydi. İşte, bu hattın üzerinden, 2016/Taksim-Gezi planlamaları yapıldığı duyulurken, Deniz Baykal çok sert bir çıkış yaptı.
Kemal Kılıçdaroğlu patronajı da aniden yeni anayasa masasını devirdi.
Arka planda çok önemli gelişmeler var. CHP’nin ruhunu bilenler hep söylüyordu. “CHP yeni bir Anayasa yaptırmaz. Sivil ve adil bir anayasa yapım sürecini tıkar. Komisyonları çalıştırmaz.”

 

Sonuç: Üst Akıl, Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı kuşatma yolunda, iç huzuru bozarak, AK Parti’yi başarısız gösterme, Başkanlık referandumunu kesme, 7 Haziran tablosunu yeniden çıkarma arzusuyla şeytanlık faaliyetlerinde..CHP’ye masayı devirttiler, kırmızı çizgimiz Azez hattında Türkiye’mizi test ediyorlar. Kaos medyasını hazır ola geçirdiler.
Taraf, Doğan-Hürriyet-Cumhuriyet-Sözcü’ye dikkat.
Kukla ve kuklacılar: 21 Mart Nevruz ve 1-Mayıs/Taksim-Gezi üzerinde çalışıyorlar.

 

Vatan, millet ve bayrağımıza hasım olanlara karşın,zorlu bir mücadeleyi *ben*den geçip *biz* için çalıştırmayı gerektirir. Yolunda gerekirse adlar, şanlar, kanlar verilir. Hatta onun uğrunda gözünü kırpmadan can verip toprağa girenler az değildir. İste böyle kutsal mananın ifadesidir, Vatanı, Milleti ve bayrağı sevmek. Kukla ve kuklacılr:
Kukla ve kuklacılar: Asla unutulmasın Aziz milletimiz akıtılan kanların hesabını soracaktır.

Share
665 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Gönülleri Aydınlatan Regaip Kandili

  30 Mart 2017 KÖŞE YAZARLARI, MANŞET

  Gönül evlerimizi aydınlatan Regaip Kandili mübarek olsun!   Kandiller zincirlerinin ilk halkalarına sahip olan “Regaip” kelimesi herhangi bir şeyi istemesi, elde edilmesi arzu edilen değerler, arzulamak, ona karşı meyletmek ve onu elde etmek için çaba sarf etmek demektir.   Kainat’ın Efendisi Hz. Muhammed Mustafa’dan (s.a.v) rivayet edilen bir hadisi şerifte şöyle geçer: “… Sizler sakın ola Recep ayının ilk Cuma arefesini (yani Perşembe gününü ve akşamını, Regaip gecesini) ihmal etmeyesiniz (gaflet içerisinde geçirmeyiniz.) O, öyle...
 • GÜZELLİĞINDE İMTİHANI VAR

  29 Mart 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Ey İman Edenler Zina Etmeyin, Gençligini Zinadan Koruyana Cennet Vardır (Kaynak Beyheki) .. GÜZELLİĞINDE İMTİHANI VAR Süleyman bin Yesâr, bir arkadaşıyla “Ebva” denen yerde konaklamışlardı. Arkadaşı yakındaki alışveriş yerinden bir şeyler almak üzere çadırdan ayrıldığı sırada Süleyman’ı geriden gözetleyen bir bedevi kadını hemen çadırın kapısına gelerek: – Buraya kadar gelir misin? diye seslendi. Süleyman, serili sofradan yiyecek isteyeceğini düşünerek bazı şeyleri alıp da kadına doğru yürürken kadının ikazı farklı oldu: – Ben yiyecek fa...
 • ÇOCUĞU ORTADAN KESİN

  28 Mart 2017 KÖŞE YAZARLARI

  " ÇOCUĞU ORTADAN KESİN Hz. Davud zamanında genç bir kadın , çocuğunu alıp gezmeye çıkarmıştı . Dinlenmek amacıyla yeşillik bir yer bulup oraya oturdular. Bu sırada yanlarına başka bir kadın gelmişti . O kadının da yanında bir çocuğu vardı . Çocuklar hemen hemen aynı yaştalardı . Kadınlar tanıştılar . Sonradan gelen kadın diğer kadına nazaran yaşça büyüktü ve onun ablası konumundaydı . Aralarında konuşurlarken çocuklar da önlerinde oynuyorlardı . Bu sırada büyük kadının çocuğu çalılıkların arkasına girip gözden kaybolmuştu . Annesi bunun far...
 • Günaydın!!!

  28 Mart 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Misak ı Milli nin sınır taşı olan ve halkın % 70' i türkmen ve araplardan oluşan Kerkük şehrinde artık Kürdistan bayragı esiyor ve Maşallah istihbaratımız yeni anladı galiba... Kerkük Irak petrolünün % 40 ını üretiyor, Dünya'da petrol üretiminin önemli bir kaynağını Kerkük üretiyor. Misak ı Mili nin çizilmemesi için elinden geleni yapan İngiliz'in şımarık prensi Barzani bölgeyi yeni bir kavgaya doğru sürüklüyor. Bölgede zaten söz sahibi olan Kürdistan Irak Federe eyaletinin bu hareketi, bölgenin gerçek hakimi Arapları ve Türkleri hem birleşt...
UA-36507442-2