logo

14 Kasım 2015

KÜÇÜKYALI ÖZEL TEKDEN KOLEJİ SATRANÇDA ÇİFTE MUTLULUK YAŞADI…

TEKDEN Koleji Okulunun en başarılı spor branşlarından olan, zekâ sporları lokomotifi, Satranç’ da bir ikincilik bir de şampiyonluk kazandırdı.

SATRANÇÇ9 Yaş Grubu Küçük Kızlar kategorisinde son üç yılın şampiyonu 3A Sınıfı öğrencilerimizden Ceyda TARLABAŞI İstanbul İkincisi,

8 Yaş Grubu Minik erkekler kategorisinde 2C Sınıfı öğrencilerimizden Hüseyin Seyfi GİRGİN ise İstanbul Şampiyonu olarak sezonun ilk iki kupasını okulun müzesine armağan ettiler.

Şampiyonlarımız, Bayrak Töreninde, tüm arkadaşlarının huzurunda, Kupa ve Madalyalarını TEKDEN Koleji Genel Müdürü Osman TAŞDEMİR’ in elinden alarak, Şampiyonluk sevincini öğrenme arkadaşları ve eğitim liderleri ile paylaşmanın mutluluğunu yaşadılar. Okul Yöneticileri; Müdür ve Müdür Yardımcılarının da bulunduğu tören de başarı gösteren öğrencileri ve bu başarıya imza atan satranç eğitim liderlerini tebrik edip, kutladılar..  

Beden Eğitim Bölüm Başkanı Levent DÜDÜLOĞLU’da tören de yaptığı konuşma da;   Alkışları hâk eden, bu sporcu öğrencilerimizi yetiştiren başta, Satranç eğitim liderimiz Hüseyin SADIKOĞLU ve çocuklarımızın anne ve babalarını yürekten tebrik eder, başarılarının devamını dileriz dedi.

Share
502 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2