logo

25 Temmuz 2016

KÜÇÜKÇEKMECELİ MİNİKLERİN İLK KULAÇ HEYECANI

KÜÇÜKÇEKMECELİ ÇOCUKLARDAN YÜZME KURSLARINA BÜYÜK İLGİ

 

Ücretsiz olarak hizmet veren Küçükçekmece Belediyesi Yüzme Spor Okulu Küçükçekmeceli çocuklar tarafından yoğun talep görüyor.1

Kiptaş Kapalı Yüzme Havuzu’nda gerçekleşen kurslara, Küçükçekmeceli aileler ve çocukları büyük ilgi gösteriyor. Çocukların eğlenceli vakit geçirmesi ve yüzmeyi öğrenmesi amacıyla açılan kurslarda 6- 14 yaş arası çocuklar, BESYO’ dan mezun olan uzman antrenörler tarafından eğitim görüyor.

 

“GELECEĞİN YÜZÜCÜLERİ YETİŞİYOR”

 

Yüzme kurslarına gösterilen talepten memnun olduklarını dile getiren Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha iyi eğitim alarak daha iyi şartlarda yaşaması için çalışıyoruz. Bu nedenle çocuklarımızın hem eğlenceli hem faydalı bir tatil geçirmesini amaçladık. Onların bu heyecanına ortak olmak bizi çok mutlu ediyor. Çocuklarımızın yüzme sporunu en iyi şekilde öğrenmesi ve geleceğin yüzücülerinin yetişmesi bizim için önemli” dedi.

Hafta içi 5 gün boyunca verilen yüzme kurslarında, lisanslı sporcuların yetiştirilmesine destek olunurken,  aynı zamanda profesyonel düzeyde yüzücü olabilecek çocukların seçimi yapılıp kulüplere yönlendirme sağlanıyor. Bunun yanı sıra Yüzme Spor Okulu ile çeşitli kurum ve kuruluşların yüzme eğitimlerine de destek olunuyor.

Share
227 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2