logo

16 Haziran 2015

KÜÇÜKÇEKMECE’DE TEMİZLİK İŞÇİSİNE ESNAFTAN PLAKET

5Küçükçekmece Halkalı Mahmutbey Caddesi üzerinde faaliyet gösteren esnaf, kendi bölgelerinden sorumlu Küçükçekmece Belediyesi Temizlik işçisi Ayhan Gültekin’e özverili çalışmalarından dolayı plaket takdim etti.

3 yıldır Küçükçekmece Belediyesi’nde temizlik işçisi olarak görev yapan Ayhan Gültekin’e  (49) çalıştığı bölgede görev yapan esnaf tarafından çevre düzenlenmesine yaptığı katkıdan dolayı plaket ve çiçek takdim edildi.

“İŞİMİ SEVEREK YAPIYORUM”

Gültekin’in yalnızca işiyle değil, kişiliğiyle de bölgede çok sevilen bir çalışan olduğunu söyleyen Halkalı esnafı, moral ve motivasyonunu artırmak amacıyla Gültekin’i ödüllendirmek istediklerini ifade etti.

İşini çok severek yaptığını dile getiren Ayhan Gültekin, “Çalışan insanın hakkını verdikleri için çok mutluyum. Daha önce çalıştığım bir okulda da ödüllendirilmiştim. Bu bölgenin temizliğinde benim kadar, esnafında özverisi var. Tüm Halkalı esnafına teşekkür ederim” diyerek, memnuniyetini dile getirdi.  Küçükçekmece Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Ercan Olgun da özverisinden dolayı Ayhan Gültekin’e teşekkür etti.

Share
263 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2