logo

19 Haziran 2016

KÜÇÜKÇEKMECE’DE SABAH SPORLARI BAŞLADI

3Küçükçekmeceliler Formlarını Sabah Sporu İle Koruyor…

Sosyal belediyecilik alanında yaptığı hizmetlerle adından sıkça söz ettiren Küçükçekmece Belediyesi bu konudaki hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.
Yaz mevsimi gelmesi ile birlikte, Sabah Sporları Projesi kapsamında haftanın 5 günü saat 07.00–08.30 saatleri arasında uzman spor eğitmenleri tarafından yaptırılan sportif faaliyetler büyük ilgi görüyor.

HER VATANDAŞ ÜCRETSİZ KATILABİLİYOR

Sağlıklı ve zinde yaşam için spor kültürünü geliştirmeyi ve yaygınlaştırmak amacı ile gerçekleştirilen sabah sporlarına isteyen her vatandaş ücretsiz katılabiliyor. Sabah sporları, Atakent 3.Etap Koşu Parkuru, Sefaköy Kartal Stadı, Halkalı Çamlık Park, Halkalı Hayat Park, Küçükçekmece Göl Kenarı olmak üzere 5 ayrı parkta düzenleniyor.

HEM EĞLENİYOR HEM FORMDA KALIYORLAR

Sabah sporları etkinliklere katılanlar egzersiz hareketleri ile başladıkları sabah sporlarında yürüyüş, koşu, eğitsel oyunlar, step – aerobik, pilates ve jimnastik gibi branşlardan oluşan spor aktiviteleri gerçekleştiriyorlar. Faaliyetlerin müzik eşliğinde yapılması da katılanlara sporla birlikte eğlenme imkanı sunuyor.

Share
263 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2