logo

28 Ağustos 2016

Küçükayasofyaspor ,Saroz’da ,Vakıf Motel’de Kamp Yaptı!…!…

unnamedBirinci Amatör Lig takımlarından Küçükayasofyaspor  ,25 kişilik kadrosuyla ,Enez – Saroz Körfezinde Vakıf Motel’de  bir hafta  Kamp Yaptı!..

Enez ,Vakıfköy sahilindeki,VAKIF MOTEL’de, 22 – 27 Ağustos  2016  tarihleri  arasında,yeni transferle  birlikte 25 Kişiden oluşan  futbolcu kadrosu ile kamp  yapan,Birinci Amatör Lig takımlarından Küçükayasofyaspor çalışmalarını tamamlayıp İstanbul’a döndü.

6.Grupta bulunan , ve grubunun en iyi 3 takımından birisi olan Küçükayasofya Spor Kulübü ,İstanbul İli,Fatih İlçesinin Birinci Amatör Kümede mücadele eden Tarihi  bir Kulübüdür  (1955) .

Şampiyonlukta  iddialı olduklarını ifade eden, Küçükayasofyaspor ‘un ,Teknik Direktörü Erol Ömer PEKER  ,bir amatör takım olarak ,bütün imkanların sağlandığı ,Enez Vakıf Motel’de  Kamp yaparak yeni sezon hazırlıklarını  sürdürdüklerini,  Kampa 25 oyuncunun katıldığını belirten,  Küçükayasofyaspor Teknik Direktörü Erol PEKER Yeni Transferleriyle güçlendirilmiş kadromuz şampiyonluğu hedeflemektedir ,“ Enez Vakıf Motel kampımızı sezona çok iyi  hazır bir şekilde tamamlayarak dönüyoruz “dedi.PEKER,Kamp boyunca idmanlarımızı yaptığımız ,sahilde bulunan Başakşehir Gençlik  Kampı Müdürlüğü’ne,Enez Stadını  bize tahsis eden Enez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne  ve Enez Spor Kulübü Başkanına teşekkür etti.

Kampın son iki gününe katılan  Yönetim Kurulu Üyesi İsmail ÇETİNBAŞ , Küçükayasofyaspor futbol takımının bir haftalık Enez Vakıf Motel kampından çok memnun olduğunu,Başta takımının başında bulunan Erol Peker hocamızı. Başkanımız Ünal sevinç ‘e. Başkan yardımcımız  Salih Mehmet Oşar’a. Başkan Vekilimiz ve Vakıf Motel işletmecisi Ahmet Çelik’ e, tüm sporcularımıza,Fatih Belediye Başkanı Dr. Mustafa Demir’ e  ve kamp basın danışmanlığını yapan Ali GÜNDÜZ ( Alo Afiş) ’e teşekkür ediyorum dedi.

Küçükayasofyaspor  Kulübü,Başkan Vekili  ve Vakıf Motel’in işletmecisi Ahmet ÇELİK,geldiklerinde, takımı motel girişinde  karşılayıp,giderken de otobüslerine kadar uğurlayarak,kamp süresince  futbolculara  muhteşem bir ev sahipliği yaptı,

Başkan Vekili Ahmet ÇELİK son gün ,futbolculara yaptığı konuşmada, Küçükayasofyaspor futbol takımını motelinde  ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade edip,futbolcuların sahada centilmence mücadele vermelerini istedi.

Futbolcularda,kampın kendilerine çok yararlı olduğunu,hocalarının çok iyi çalıştırdığını, çok memnun ayrıldıklarını ,Başkan vekili Ahmet ÇELİK ‘e teşekkür ederek ifade ettiler.

Küçükayasofyaspor  6.grupta ,yeni sezonda aşağıdaki takımlarla karşılaşacaktır:

1-Pınarspor  2 – Tophane Tayfun  3 – Cevat Köprübaşı  4- Hamidiyespor   5-Küçükayasofyaspor 6–Terazidere 7-Ateştuğla  8 – Selvispor  9 -Sefaköy Kartal  10 -Yeni Özkartal

 

Share
1024 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2