logo

20 Nisan 2015

KÜÇÜKALANLI’YA SENTETİK ÇİM SAHA YAPILIYOR

0Karaköprü Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından Küçükalanlı mahallesine sentetik çim saha yapımı için temel atıldı.

Düzenlenen temel atma törenine, Karaköprü Belediye Başkan Yardımcıları, Karaköprü Belediye Meclis Üyeleri ve vatandaşlar ile öğrenciler katıldı.

Temel atma töreninde konuşan Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Göçebeler, “240 öğrencinin eğitim gördüğü Taşımalı Eğitimin yapıldığı Küçükalanlı Mahallemizde okulun içerisinde bulunan alana gençlerimiz için sentetik çim sahanın temelini atıyoruz. Bu gibi etkinliklerle gençlerimiz enerjilerini futbol oynayarak birliktelik içerisinde geçireceklerini düşünüyorum. Sentetik çim sahamız Küçükalanlı mahallemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Küçükalanlı Mahalle Muhtarı Halit Demir ise, “Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve ekibine spor tesisinin temelini attıkları için çok teşekkür ederim” diye konuştu. Küçükalanlı mahallesi sakinleri ise Karaköprü Belediye Başkanına teşekkür ederek şunları söylediler: “Karaköprü Belediyesinden Allah razı olsun. Bizim mahalleye sentetik çim saha yapıyor. Mahallemize yaptığı hizmetlerden dolayı sayın başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Bu tür hizmetlerin devam etmesini istiyoruz”

Share
382 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2