logo

27 Mayıs 2015

KUAFÖRLERDEN BÜYÜK YARIŞ

Hair Fest 1

KUAFÖRLERDEN BÜYÜK YARIŞ

Küçükçekmece Belediyesi tarafından düzenlenen Saç Festivali Tasarım Yarışması’nın kazananları belli oldu. Renkli görüntülerin yaşandığı festivalde, kuaförler birbirinden ilginç saç tasarımlarına imza attı.

 

Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi’nde Man Club Er Academy işbirliği ile düzenlenen festivalde, İstanbul genelinden 25 kuaför, ‘Topuz’ ile ‘Kesim ve Renklendirme’ olmak üzere 2 kategoride gerçekleştirilen  yarışlarda ter döktü.

 

AŞK MANTARI VE KERTENKELE’YE BÜYÜK ALKIŞ

 

Dünya ve Avrupa Şampiyonu Milli Kuaförlerden oluşan 7 kişilik jüriye kendilerini beğendirmek için uğraşan yarışmacılar birbirinden ilginç saç modellerine imza attı. Festivalde en dikkat çekici saç modelleri ise kadınlarda ‘Aşk Mantarı’ erkeklerde ise ‘Kertenkele’ oldu. Topuz kategorisinde Ferdi Değirmenci birinci, Ali Alan ikinci, Engin Şahin üçüncü oldu. Saç Kesim ve Renklendirme kategorisinde ise, Bora Öner birinci, Ferdi Değirmenci ikinci, Yiğit Ulaş üçüncü olmaya hak kazandı.

 

BAŞARILI OLANLARA PARA ÖDÜLÜ VERİLDİ

 

Kuaförlere katılımlarından dolayı teşekkür eden Küçükçekmece Belediyesi Kültür Müdürü Salih Çevik, İZKUDER (İzmir Kuaförler Derneği) Başkanı Hüseyin Ulaş, Dünya şampiyonlukları bulunan usta kuaför Arif Şenyüz ile birlikte ilk 3’e girmeye hak kazanan yarışmacılara ‘Maddi ödül, kuaför malzemesi seti, kupa, madalya ve sertifika’ ödülleri verdi. Ayrıca yarışmalar sonrasında katılımcılar İzmir, Ankara ve Eskişehir’den gelen profesyonel kuaför gruplarının saç tasarım şovuyla eğlenceli dakikalar geçirdi.

Share
362 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2