logo

12 Mart 2016

Kitap Kurdu Bilgi Evi Öğrencileri CNR EXPO Kitap Fuarı’nda

1Kitaba ve okumaya verdiği değeri gerçekleştirdiği etkinlikler ile her fırsatta ortaya koyan Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri, üyelerinin kitap sevgisini bir adım daha ileri taşımak ve kitap kültürlerinin gelişimine destek olmak amacıyla CNR EXPO Kitap Fuarı’nı ziyaret etti.

19 ülkeden 104 yayınevine ev sahipliği yapan CNR EXPO Kitap Fuarı’na katılan Bilgi Evi öğrencileri, uluslararası fuarda yayınevlerine ait stantları gezerek, kitapların sınırsız dünyasına tanıklık etme fırsatı elde etti. Gençlerle Baş Başa Sohbetleri’nde tanışma fırsatı elde ettikleri Yazar Cem Gülbent ile karşılaşan Bilgi Evi üyeleri, yazar ile bir kez daha sohbet etme fırsatını yakalamış oldu. Bilgi Evi üyeleri yazara yeni kitabını imzalatarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

KİTAPLAR ÜZERİNE ÖZEL SOHBET

Türkiye Yazarlar Birliği tarafından “2014 Yılının En İyi Kamu Yayıncısı” ödülüne layık görülen Zeytinburnu Belediyesi Kültür Yayınları’nın standını da ziyaret eden Bilgi Evi üyeleri Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın ile kitaplar üzerine uzun bir sohbet gerçekleştirdi. Zeytinburnu Belediyesi’nin yayınları hakkında kısa kısa bilgiler aktaran Murat Aydın, Bilgi Evi üyelerine hediye paketleri ve şeker ikram etti.

 

Share
260 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2