logo

14 Haziran 2015

KITALARARASI BİSİKLET GEZİSİ

bisiklet boğaz geçişi 001

 

 

15 BİN BİSİKLETLİ YARIN BOĞAZ KÖPRÜSÜNÜ GEÇECEK

 

Bakırköy Belediyesi, Birleşmiş Milletler Türkiye Temsilciliği, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu ve Bisikletliler Derneği tarafından   2.si düzenlenen Uluslararası İstanbul Bisiklet Festivali yarın(Pazar) koşulacak Kıtalararası İstanbul Gezisi ile sona erecek.

Konserler, geziler ve çeşitli etkinliklerin yapıldığı  bisiklet festivalinde yarın gerçekleşecek Boğaz Köprüsü geçişine   yurt içinden ve yurt dışından  15 bin bisikletlinin katılması bekleniyor.

Kıtalararası İstanbul Bisiklet Gezisi 14 Haziran-Pazar günü 10.00’da Lütfü Kırdar Kongre Merkezi’nin önünden başlayarak Mecidiyeköy-Balmumcu-Boğaz Köprüsü(tahmini saat 10.30)-Beylerbeyi-Üsküdar-Harem  istikametinden devam edecek ve Kadıköy Meydanı’nda  son bulacak.

BAŞKAN KERİMOĞLU, KITALARARASI BİSİKLET GEZİSİNE TÜM BİSİKLET VE ÇEVRE SEVDALILARINI BEKLİYORUZ

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu da karbon salınımına dikkat çekmek amacıyla düzenledikleri bisiklet festivalinin kapanış etabı olan Kıtalararası İstanbul Bisiklet Gezisine çevre ve bisiklet sevdalılarını  davet etti.

 

Kıtalararası İstanbul Bisiklet Gezisine Kadıköy Belediyesi, AKUT, SHIMANO, Bianchi, CST, Armada Otel ve carraro da destek veriyor.

 

Share
327 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2