logo

04 Haziran 2015

KIRSAL MAHALLELERE KARAKÖPRÜ’NÜN ELİ DEĞDİ

5Karaköprü’ye 6 yıl içerisinde vizyonel projeler kazandırarak çağ atlatan ve Türkiye’de örnek ilçe belediyesi olarak gösterilen ve son olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Şanlıurfa ziyaretinde övgü ile söz ettiği Karaköprü’nün mimarı Av. Nihat Çiftçi kırsal mahalleleri de merkezden ayırmayarak verdiği sözleri bir bir yerine getiriyor.

 

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, beraberindeki Karaköprü Belediye Başkan Yardımcıları, Karaköprü Belediye Meclis Üyeleri, mahalle halkı ve birim amirleri ile birlikte ilçeye bağlı Yoğunburç mahallesinde Karaköprü Belediyesine bağlı Kırsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından yapımı devam eden çok amaçlı salon olarak bilinen Taziye ve Muhtar evinin son durumunu inceledi.

BAŞKAN ÇİFTÇİ; “PLANLI ÇALIŞIYORUZ, KAYNAK ÜRETİYORUZ”

Kırsal mahallelere ne söz verdi ise yerine getiren Başkan Çiftçi, yatırımların devam edeceğini belirterek şunları söyledi: “İlçemize bağlı Yoğunburç mahallemizdeyiz burada çok amaçlı salon olarak bilinen muhtar evi ve taziye evinin çalışmaları devam ediyor. Bizlerde Meclis üyelerimiz, mahalle halkı ve mahalle muhtarımız ile birlikte devam eden çalışmaları yerinde denetledik. Bizler Belediyemizce yapılan çalışmaların olduğu her  mahalleye giderek hem inceliyoruz hem personellerimizin performansını değerlendiriyoruz. Allahın izni ile Karaköprü Belediyesi olarak programa aldığımız ve halkımıza söz vermiş olduğumuz tüm projelerimizi gerçekleştireceğiz çünkü gece gündüz bu projelerin hayata geçirilmesinin hesaplamalarını, çalışmalarını ve kaynaklarını çözüyoruz” dedi.

 

MAHALLE HALKI; “TAZİYE EVİ EN BÜYÜK İHTİYAÇTIR, KALICI ESERDİR”

İlçeye bağlı Yoğunburç mahallesinde yapımı devam eden çok amaçlı salon olan muhtar evi ve taziye evi ile ilgili konuşan mahalle muhtarı Aziz Kırmızıaslan ve mahalle halkı; kırsalda olan mahallelere bu tür yerlerin gerekli olduğunu belirterek “taziye evi muhtar evi bizler için en büyük ihtiyaçtır, bu tür projeler kalıcı eserlerdir bu tür kalıcı eserleri bizlere sunan Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’ye sonsuz teşekkür ederiz” dediler.

Share
231 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2