logo

10 Ağustos 2016

KIRSAL MAHALLELERDE HİZMETLER SÜRÜYOR

2Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Karaköprü İlçesi’ne bağlı İlhan Mahallesi’nde 16 bin 500 metrekare kilitli parke, bin 500 metre bordür ve 215 metre uzunluğunda istinat duvarı yapım işine başladı.

 

Şanlıurfa’nın tüm ilçelerinde alt ve üstyapı çalışmalarını aralıksız sürdüren Büyükşehir Belediyesi, kırsal mahallelerde vatandaşların belediyecilik hizmetlerinden eşit ölçüde faydalanmalarını sağlıyor.

 

Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığına bağlı ekiplerce son olarak Karaköprü’ye bağlı İlhan Mahallesi’nde başlatılan kilitli parke ve duvar yapım işi, mahalleliden tam not aldı.
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’ne ve Başkan Nihat Çiftçi’ye İlhan Mahallesi Muhtarı Mahmut İlhan, “Çalışma yapılmadan önce sokaklarımızın hali içler acısıydı. Toz, toprak… Bir rüzgâr estiğinde ya da bir araç geçtiğinde etrafa saçılan tozlardan şikâyetçiydik. Yaşantımızı çok zor sağlıyorduk. Başlatılan çalışma sayesinde mahallemiz güzelleşiyor, aynı merkez ilçelerdeki mahallelere benziyor. Kilitli taşların serilmesiyle sokaklarımız daha temiz hale gelecek” dedi.

Share
296 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2