logo

22 Haziran 2015

KIRKPINAR MAHALLESİDE TOZDAN VE ÇAMURDAN KURTULDU

...1Karaköprü Belediyesi ilçeye bağlanan 99 kırsal mahalleyi toz ve çamurdan kurtarmak için çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Başkan Çiftçi, “Karaköprü Belediyesi olarak hizmetlerin en iyisini yapmaya çalışıyoruz” dedi.

Karaköprü Belediyesi ilçeye bağlı kırsal mahallelerde yapmış olduğu çalışmalar vatandaşları mutlu ediyor. Bütün Kırsal mahalleleri tozdan ve çamurdan kurtarmak için kollarını sıvayan Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri yaptıkları alan çalışması sonrası mahalle içerisinde ki bütün yollara mermerimsi stabilize malzeme döküyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri tarafından Kırkpınar mahallesinde başlatılan stabilize yol çalışmalarını inceleyerek Ramazan ayı olmasına rağmen çalışmaların aksamayacağını belirtti. Başkan Çiftçi, Kırkpınar mahallesinde ki çalışmaları incelediği sırada kendisine teşekkür eden vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

BAŞKAN ÇİFTÇİ; “BİZİM İNSANLARIMIZA SÖZÜMÜZ VARDI”

Burada bir açıklama yapan Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, “Karaköprü ilçemize bağlı Kırkpınar mahallesindeyiz. Kırsal Hizmetler Müdürlüğümüz, köy içi stabilize malzeme serim işlemini bitirmek üzere… Bizler Karaköprü Belediyesi olarak hizmetlerin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Ramazan ayında olmamıza rağmen çalışmalarımıza ara vermiyoruz. Şuan Karaköprü ilçemizin 42 mahallesinde çalışıyoruz. Bizim insanlarımıza sözümüz vardı. Karaköprü Belediyesi olarak programladığımız şekilde çalışmalarımızı yürüteceğiz. Kırkpınar mahallesindeki vatandaşlarımız hep çamurdan hem de tozdan kurtulmuş durumda. İnşallah Kırkpınar mahallemize daha güzel hizmetleri getireceğiz” dedi.  Ekiplerin mahallelerinde başlatmış olduğu çalışmalardan son derece mutlu olduklarını belirten Kırkpınar mahalle sakinleri, Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’ye teşekkür ettiler

Share
288 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2