logo

08 Şubat 2016

Kırklareli Engelliler Umut Spor Kulübü ve Derneği’nden muhteşem açılış!…

ajjKırklareli Engelliler Umut Spor Kulübü ve Derneği’nin açılışını,Kırklareli Valisi Esengül Civelek,Kırklareli Milletvekilleri,Turabi Kayan ,Vecdi Gündoğdu ve Selahattin Mimsolmaz birlikte yaptı.
Kırklareli Engelliler Umut Spor Kulübü ve Derneği’nin Başkanı Nihan Bircan, Başkan Yardımcısı Elif Ulus, Fahri Başkan Yurdaer Ulus, Dernek Saymanı İsmihan Bircan ile Yönetim Kurulu Üyeleri Demet Türkyılmaz ,Aynur
Akın,Yeliz Uçan ve Gönül Çetiner’in ev sahipliğini yaptıkları,Kırklareli Umut Engelliler Spor Kulübü,nün ,Kırklareli-Karakaş Mahallesi Bağlar Sokak No:1’deki ,törende, başkan Nihal Bircan’ın davetlilere hoş geldiniz konuşmasının ardından gerçekleşen açılışı,Kırklareli Valisi Esengül Civelek,Kırklareli CHP Milletvekili Turabi Kayan ve Vecdi Gündoğdu ve Kırklareli AKP Milletvekili Selahattin Mimsolmaz,hayırlı olsun dilekleriyle açılış kurdelasını birlikte kesti. ..
ajaKırklareli Engelliler Umut Spor Kulübü, sporcularının da hazır bulunduğu muhteşem açılışa,Kırklareli Valisi Esengül
Civelek,Kırklareli CHP Milletvekili Turabi Kayan ve Vecdi Gündoğdu ,Kırklareli AKP Milletvekili Selahattin Mimsolmaz,Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Korkmaz,Kırklareli İl Spor Müdürü Cafer Yüce,Vize İlçe Spor Müdürü Erhan Karakuş, İstanbul Özürlüler Spor Kulübü (İSÖS ) Başkan Vekili ve ( TSD ) Türkiye Sakatlar Derneği İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Ali GÜNDÜZ , sanatçı Engin ARDA ve engelli sporcuların aileleri,STK temsilcileri, kalabalık bir davetli topluluğu ile basın mensupları katıldı.
Kırklareli Engelliler Umut Spor Kulübü ve Derneği Başkanı Nihal Bircan, davetlilere,derneğin yapacağı çalışmalar hakkında bilgi verdi ve derneklerindeki özel sporcularıyla ,büyük başarılara imza atacaklarını ifade etti.
Bircan konuşmasını “ Törene katılan protokol ve davetlilere katılımlarınızdan dolayı şahsım ve arkadaşlarımla onur
duyduk,sonsuz teşekkürlerimizi sunarız” diyerek bitirdi.
Açılışa katılanlardan,( İSÖS ) İstanbul Özürlüler Spor Kulübü Başkan Vekili ve (TSD ) Türkiye Sakatlar Derneği İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Ali Gündüz’de,bu tür spor kulüplerinin varlığı ile engelli kardeşlerimiz sporcu kimliği kazanıyorlar ve daha hızlı sosyalleşiyorlar,başkan Nihal Bircan ve yönetimi ile, tüm emeği geçenleri kutlarım dedi.,
Açılış töreni,davetlilere verilen ikramların ardından sona erdi.

Share
743 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2