logo

09 Ocak 2016

KİM LOJİSTİK DEPOSU HİZMETE GİRDİ

9,Küçükçekmece Belediyesi’nin ilçede ağır ekonomik ve sağlık koşulları altında hayatlarını devam ettirmeye çalışan ihtiyaç sahibi kişilere yardım eli uzatılması amacıyla hayata geçirdiği Küçükçekmece İyilik Merkezi (KİM), hizmetlerine devam ediyor.

Sosyal belediyeciliğin önemli bir ayağı olarak kurulan merkezin Lojistik Deposu da Atakent Mahallesi’nde hizmete açıldı.

1500 METREKARE KAPALI ALANDA İNŞA EDİLDİ

İçerisine kamyon ve TIR girerek, yükleme-boşaltma yapabileceği şekilde tasarlanan depo, 1500 m2 kapalı alana sahip. Deponun, 120 m2 alanı soğuk hava deposu, 380 m2 alanı kuru gıda deposu, 500 m2 ev eşyası depolama alanı, 400 m2 giyim-tekstil malzemesi depolama alanı ve 100 m2 alanı ise büro + WC-banyo olarak tasarlandı.

“İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE ELİMİZİ UZATMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Lojistik depoyu ziyaret eden Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, “Örnek bir çalışma olarak hayata geçen merkezimiz, ihtiyaç sahibi kimselere, gıda, giyim ve ev eşyası yardımları yanında sıcak yemek, yaşlı-engelli kişisel bakım hizmetleri, psikolojik danışmanlık hizmetleri de sunuyor. Hizmete geçen merkez depomuzda, ev eşyaları, kuru gıda, giyim ve tekstil eşyalarını depolayacağız. İlçemizdeki ihtiyaç sahibi ailelere yardım elimizi uzatmaya bundan sonra da devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Share
246 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2