logo

06 Haziran 2015

Kılıç;”Türkiye’nin Saadete ihtiyacı var”

Saadet Partisi Tuzla İlçe Başkanı, İstanbul 1.Bölge Milletvekili adayı ve İstanbul İl Başkan yardımcısı ile beraberindeki heyet TOTAKDER yönetim kurulunu ziyaret etti.

 

Seçim öncesi faaliyetlerinden bahseden Saadet Parti İlçe teşkilatı TOTAKDER Yönetiminden destek istedi.

SSAADET TOKİ

İlk Konuşmayı Yapan Tuzla İlçe Başkanı Resul Kılıç Saadet Partisinin Yıllarca İktidarda olduğunu gayelerinin ise Ahlak adalet ve şuurlu nesiller yetiştirmek olduğunu söyledi. Kılıç mevcut hükümet sayesinde Tarım ve Hayvancılığın bittiğini, Dış ve İç borçların arttığını halkın geçim sıkıntısı yaşadığını bu sebeple Halkın Saadete ihtiyacı olduğunu belirtti.

SAADETTT

Saadet Partisi İstanbul 1.Bölge Milletvekili Adayı Hasan Kahveci ise, Toki Halkının ve derneğinin sıcak karşılamasından dolayı mutlu olduğunu belirtti. Bu seçimde barajı aşıp hükümet ortağı olacaklarını bir sonraki seçimde ise tek başına iktidar olmanın gayreti içinde olduklarını söyledi. Halkında Saadete ihtiyacı olduğunu vurgulayan Kahveci şöyle konuştu;”Rahmetli Erbakan hoca döneminde tüm İslam âlemi Türkiye’ye güvenle bakıyordu. Şimdi ise hüsranla bakıyor çünkü İslam dünyası ile barışık değiliz. Türkiye’de ilk defa Erbakan hoca sayesinde memur ve İşçisinin yüzü güldü maaşlarına yaptığı yüzde yüz zamlarla aileler refaha ulaştı. Bu hükümet döneminde ise Memur işçi ve emeklisi kan ağlıyor. Dünyanın ve mazlumların tek kurtuluşu Saadet Partisidir başka alternatif olamaz”

SAAADET

TOAKDER Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Ertekinoğlu Kapılarının tüm partilere açık olduğunu her Partiye eşit mesafede yaklaştıklarını söyledi. Ertekinoğlu Toki’de çeşitli illerden gelen çeşitli partilere destek verenlerin olduğunu hatırlattı.Başkan Ertekinoğlu; “Bu sebepledir ki her partiye aynı mesafede yaklaşıyoruz derneklerin belli bir partiyi desteklemesi söz konusu değildir, kapımız herkese açıktır hoş geldiniz”diye konuştu.

SAADET TOKİ

SAADETT

Share
812 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2