logo

reklam
19 Şubat 2017

Kent Konseyinden Başkan Çelikbilek’e Nezaket Ziyareti

Beykoz Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeleri, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i makamında ziyaret etti.

Geçtiğimiz ay yapılan Beykoz Kent konseyi Genel Kurul seçiminin ardından yeni dönemde yapılan proje ve etkinliklerle gündeme gelen Kent Konseyi yönetim kurulu ve üyelerini tebrik eden Başkan Yücel Çelikbilek,  konseyden başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Başkan Çelikbilek “Böyle anlamlı organizasyonlara imza atmak önemli”

Başkan Çelikbilek, kendisine yapılan ziyaretten fazlasıyla mutlu olduğunu belirterek, “Beykoz Kent Konseyi’nin yapmış olduğu faaliyetleri yakından takip ediyorum. Böyle anlamlı organizasyonlara imza atmak hiç kolay değil. Emek isteyen önemli işler. Kansersiz Yaşam Derneği ile ortaklaşa yapılan ’Bir Tebessüm de Sen Ol’ projesinden elde edilen gelirin yerine ulaştırılması ve Kan Bağışı Kampanyamız sonucu stokların fazlalaşması bunlardan en önemlileri. Sizleri tebrik ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Kent Konseyi Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu “Kent Konseyi örnek alınacak projelere imza atıyor”

Beykoz Kent Konseyi Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu ise: “Konsey olarak örnek alınabilecek projelere imza attık. Yeni döneme hızlı ve ses getiren çalışmalarla girdi. Önümüzdeki hafta, Beykoz’da bir ilki daha gerçekleştirerek, 39 ilçenin Kent Konseylerini ağırlayarak ortak çalışmalar yapacağız. Bu duygu ve düşüncelerin pekişmesi içinde bizlere yapmış olduğunuz desteklerden dolayı teşekkür ederiz.” dedi.

Ziyaret, Kent Konseyi üyelerinin Başkan Çelikbilek’e rozet ve çiçek takdimiyle sona erdi.

Share
99 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2