logo

11 Kasım 2015

KAYMAKAM FIRAT YENİ HASTAHANEYİ ZİYARET ETTİ.

Akçakale Kaymakamı Eyüp FIRAT İlçe de Kurulan 100 Yataklı Yeni Devlet Hastahanesini Ziyaret Etti.

1Akçakale 100 Yataklı Devlet Hastahanesi Başhekimi Yılmaz GERGER ile birlikte gezerek Kaymakam Eyüp FIRAT Başhekim Yılmaz GERGER’ den bilgi aldı.

İlçeye yeni yapılan 100 yataklı hastahanesinin,  100 yatak bulunmakta olup,  yoğun bakımda 6 yatak, cerrahi yoğun bakımda 4 yatak, diyaliz servisinde 9 yatak mevcuttur. Genel cerrahi bölümü, ortopedi ve travmatoloji, üroloji bölümü, kadın hastalıkları ve doğum bölümü, çocuk hastalıkları bölüm, göğüs hastalıkları bölümü, göz hastalıkları bölümü, iç hastalıklar (dahiliye) bölümü,  ağız ve diş sağlığı, kulak burun boğaz bölümü, acil servis bölümü bulunmaktadır.

Hastanenin vatandaşlara en iyi şekilde hizmet etmesi gerektiğini söyleyen Kaymakam FIRAT “Eksik olan sıkıntıların bir an önce tamamlanması ve olumsuz bir durumun yaşanmaması yönünde gereken her şeyi Kaymakamlık olarak yapmaktayız. İnsan sağlığı her şeyden önce gelir.  Dedi.

Denetimler esnasında sağlık çalışanları ve hastanede yatan hastaları da ziyaret etmeyi ihmal etmeyen Kaymakam FIRAT, hastalarla ve yakınlarıyla sohbet ederek onlara geçmiş olsun dileklerini iletti.

Share
288 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2