logo

16 Mart 2016

Kaymakam FIRAT Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

 

5Akçakale Kaymakamı Eyüp FIRAT Akbilek Mahallesinde Bulunan Akbilek İlk ve Ortaokuluna Denetim, İnceleme Ve Ziyaretlerde Bulundu.

 

Okullarda bulunan eksiklikleri yerinde inceleyen Kaymakam FIRAT, okul müdüründen okulun son durumu ile ilgili bilgi aldı.

 

Akçakale İlçe Kaymakamı Eyüp FIRAT ve beraberinde İlçe milli eğitim şube müdürü Abdulhakim KARADAĞ ve Ömer BAYTAK  ile birlikte Akbilek ilk ve ortakulunu ziyaret ederek eksikler yerinde tespit eden Kaymakam FIRAT, eksiklerin kısa sürede giderileceğini belirterek yapılan tüm işlerin takipçisi olacaklarını belirtti.

 

Kaymakam FIRAT; Dönem başında belirlediğimiz hedef doğrultusunda okullarımıza yönelik denetim, inceleme ve ziyaretlerde bulunuyoruz.  Kaymakam FIRAT, Öğrencilerin eğitim kalitelerinin yükselmesi için elimizden gelen her türlü imkanları kullanıyoruz. Kaymakam FIRAT, Okul yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz de performanslarını ortaya koyarak Akçakale’nin eğitim seviyesini yükseltmek ve mevcut durumdan daha ileriye götürmek için daha fazla emek ve çaba sarf ederek başarı oranının artacağına inanıyoruz. Dedi.

 

Öğrencileri de unutmayan Kaymakam FIRAT çeşitli hediyelerle öğrencileri sevindirdi.

Share
199 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2