logo

23 Kasım 2015

KAYMAKAM FIRAT OKUL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR.

Akçakale Kaymakamı Eyüp FIRAT Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor.

1

Akçakale Kaymakamı Eyüp FIRAT İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil TEKYILDIZ ile birlikte Necip Fazıl Kısakürek İmam Hatip Ortaokulu ve İlkokulu denetim, inceleme ve ziyaretlerde bulundu.

 

Okullarda bulunan eksiklikleri yerinde inceleyen Kaymakam FIRAT, okul müdürlerinden okulların son durumları ile ilgili bilgi aldı.

 

Okul ziyaretine Akçakale İlçe Kaymakamı Eyüp FIRAT, İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil TEKYILDIZ, Şube Müdürü Ramazan KILINÇ katıldı.

 

Kaymakam FIRAT; Üç yıl önce de, bugünde belirlediğimiz hedef doğrultusunda okullarımıza yönelik denetim, inceleme ve ziyaretlerde bulunuyoruz. Bugün ilçemize yeni yapılan okullarımızdan biri olan Necip Fazıl Kısakürek İmam Hatip Ortaokulu ve İlkokulumuza denetim inceleme ve ziyaretlerde bulunduk. Okul müdürlerimiz ve öğretmenlerimizle bir araya gelerek toplantı yaptık. Bilgi alış verişinde bulunduk dilek ve isteklerini dinledik notumuzu aldık. Devlet olarak amacımız ilçemizde eğitim gören öğrencilerin temiz bir ortamda eğitim görmelerini sağlamak olduğunu ifade eden Kaymakam FIRAT Akçakaleli Öğrenciler Okulu ve eğitimi verenleri sever ise, okula bağlanmaları ve eğitim seviyelerinde de artış olur. Öğrencilerin eğitim kalitelerinin yükselmesi için elimizden gelen her türlü imkanları kullanıyoruz. Kaymakam FIRAT, Okul yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz de performanslarını ortaya koyarak Akçakale’nin eğitim seviyesini yükseltmek ve mevcut durumdan daha ileriye götürmek için daha fazla emek ve çaba sarf ederek başarı oranının artacağına inanıyoruz. Dedi.

 

Necip Fazıl Kısakürek İmam Hatip Ortaokulu ve yemek hanesini de ziyaret etti.  Öğrencileri unutmayan Kaymakam FIRAT öğrencilere kırtasiye ve oyuncak dağıttı.

 

Share
525 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2