logo

22 Nisan 2016

Kaymakam FIRAT Koltuğunu Öğrencilere Bıraktı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile Akçakale İlçe Kaymakamı Eyüp FIRAT, makam koltuğunu Atatürk  İlkokul Öğrencilerine Teslim Etti.61f7390e-06c8-4f87-b696-7599075a257c

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla makamını İlkokul öğrencilerine bırakan. İlçe Kaymakamı Eyüp FIRAT’ın makam koltuğuna oturan ilkokul öğrencileri isteklerde bulundular.

Kaymakam FIRAT; Bir milletin, bir ailenin en önemli varlığı çocuklarıdır. Zaten dünyanın da en değerli varlığı insanlardır, insanların içinde de en güzelleri çocuklardır. Çocuklar iyi yetişirse günden güne güzellikleri artar ve güzel bir hayat kurarlar. Bizde sizlerin iyi yetişmesi ve güzel bir hayatınızın olması, ülkemizin güzelleşmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Ben şimdiden sizlerin bayramını kutluyorum, güzel bir hayıtınızın olmasını diliyorum.”dedi.

Atatürk İlk Öğretim Öğrencisi İrem OK; 23 Nisan olacağı için çok mutluyum, Atamızada çok teşekkür ediyorum bizlere 23 Nisan çocuk bayramını armağan ettiği için İlçe Belediye Başkanımızı aradık ondan isteklerde bulunduk. Ben Kaymakam amcaya da çok teşekkür ediyorum. Dedi.

Ziyaretin ardından Kaymakam Eyüp FIRAT, konuklara çeşitli hediyeler verdi.

Öğrenciler ise Kaymakam Eyüp FIRAT’a teşekkür ettiler.

Share
179 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2