logo

06 Nisan 2015

Kaymakam Fırat Kadın Kültür Merkezini Ziyaret Etti.

1Akçakale Kaymakamı Eyüp FIRAT Kültür Merkezini Ziyaret Ederek Yapılan Çalışmaları Yerinde Gördü.

Kadın Kültür Merkezi Ziyaretine, Akçakale Kaymakamı Eyüp FIRAT, Akçakale Belediye Başkanı Abdulhakim AYHAN, Piyade Binbaşı Gürkan IŞIL, Askerli Şube Başkanı Yüzbaşı Ahmet DUMLU, İlçe Emniyet Müdürü Mahmut ÇETİN, ,  Milli Eğitim Müdürü Halil TEKYILDIZ, Halk Eğitim Müdürü Mustafa BAŞAK,  Öğretmenler ve Kursiyerler katılım gösterdi.

IMG_2303Kaymakam Eyüp FIRAT;  İlçe merkezinde bulunan Kadın Kültür Merkezini ziyaret ederek yapılan çalışmaları yakından görerek usta öğretici Gülsüm DOĞAN‘dan kağıt rölyef ve tel kırma işi hakkında bilgi aldı.

Usta öğretici Gülsüm DOĞAN ve Kursiyerler; Kaymakam Eyüp FIRAT’ın ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler.

Kaymakam Eyüp FIRAT; Bu tür çalışmaların ilçe için önemine vurgu yaparak, hanımları çalışmalarından dolayı kutladı. Aynı zamanda hanımlar için evlerinde sıkılmaktan kurtuldukları ve farklı beceriler edindikleri sosyal bir alan olduğunu ifade etti. Kursiyerler de desteklerinden dolayı başta İlçe Kaymakamı Eyüp FIRAT’ a teşekkür ettiler.

Share
704 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2