logo

05 Temmuz 2015

Kayı Boyunun Torunları Şeyhli’de İftar Sofrasında Buluştu

Şeyhli Mahallesi Yerlileri Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeği programı yoğun katılımla dernek tesislerinde gercekleştirildi.

Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, Pendik Ak Parti Pendik İlçe Başkanı Rüstem Kabil, Belediye Meclis Üyeleri ve 300 civarında kişinin katılım sağladığı iftar yemeğinde Kur’an-ı Kerim okundu dualar edildi. İftar yemeğine katılan davetliler hoş sohbetlere, yardımlaşmaya ve birlikteliğe tanıklık etti.
n

Şeyhli Mahallesi Yerlileri Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Yalçın CEYLAN; “Bizleri bu mübarek günde onurlandırdığınız için Şeyhli Yerlileri adına hepinize hoş geldiniz diyorum. Bu vesileyle daha nice Ramazanlarda ve Ramazan Bayramlarında buluşmak arzusuyla hepinize sevdiklerinizle birlikte rahmeti, feyzi ve bereketi bol bir Ramazan Bayramı geçirmenizi temenni ediyorum, özellikle bu geceki hizmetlerinden dolayı Derneğimizin Kadın Kolları Başakanımıza ve üyelerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

DSC_0977

İftar yemeğine katılan Ak Parti Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin; “ Her yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan ayını dolu dolu kutluyoruz. Her akşam böyle güzel insanların sofralarına konuk oluyoruz. Allah birliğimizi ve dirliğimizi bozmasın. Rabbim bu mübarek ayda yapmış olduğunuz ibadetlerimizi ve oruçlarımızı kabul, makbul ve daim eylesin. Nice Ramazanlara ulaşmayı nasip etsin. Şimdiden Ramazan Bayramınız Mübarek olsun” dedi

DSC_0981

İftar proğramına yerel basınımızdan Anadolu Yakası Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Dinç, Eğitimci-Yazar Ömer UZUNPARMAK, Mercek Haber Gazetesi Haber Müdürü Özkan IŞILGAN, Anadolu Yakası Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sait GÜNGÖR ile Anadolu Yakası Gündem Gazetesi Haber Müdürü Ali KUTLU gecenin onur konuklarıydı.
DSC_0993

Haber: Özkan IŞILGAN

Share
915 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2