logo

01 Eylül 2015

KARTAL KAYMAKAMI CEMİL AKSAK’DAN BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E ZİYARET

Kartal Kaymakamı Cemil Aksak, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan da hazır bulundu. Geçtiğimiz haftalarda Başkan Altınok Öz, Kaymakam Cemil Aksak’a nezaket ziyareti gerçekleştirmişti. Kaymakam Cemil Aksak da Başkan Altınok Öz’e iade-i ziyarette bulundu.1

Ziyaretin konusunu; belediye çalışmaları ile projeler oluşturdu. Konuyla alakalı Kaymakam Cemil Aksak’a bilgi veren Başkan Altınok Öz, yerel yönetimlerde kurumlar arası birlik ve beraberliğin Kartal’a ve Kartallılara yarar sağlayacağını belirtip konuşmasına şöyle devam etti: “Kartal Belediyesi olarak; kentimizde yaptığımız hizmet ve çalışmalarda kurumlar arası dayanışmayı ve diyalog halinde olmayı önemsiyoruz. Sayın Kaymakamımız da bizler gibi düşünüp Kartal’a hizmet için çalışıyor. Bundan dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Bu dayanışma ortamı, Kartal’ın yararına oluyor.” dedi. Başkan Altınok Öz, ziyaretlerinden dolayı Cemil Aksak’a teşekkür etti.

Kaymakam Cemil Aksak da yaptığı konuşmada: “Kentimizdeki tüm kurum ve kuruluşlarla uyum, birlik ve beraberlik içinde Kartal’a hizmeti amaç ediniyoruz. Sayın Başkana çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

 

Share
479 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2