logo

14 Ocak 2016

KARTAL BELEDİYESİ’NDEN ÖDÜLLÜ SEVGİLİLER GÜNÜ FOTOĞRAF YARIŞMASI

üğüşiKartal Belediyesi, yaklaşmakta olan 14 Şubat Sevgililer Günü için ödüllü fotoğraf yarışması düzenliyor.

Kartal Belediyesi, sosyal medya üzerinden “Fotoğrafını #KartalıSeviyorum Etiketiyle Twitter’dan Paylaş, 14 Şubat’a Kapadokya’da Büyükada’da gir!” sloganıyla düzenlediği fotoğraf yarışmasını kazanan ilk kişiye 2 kişilik Kapadokya Kartal Hotel, ikinci kişiye ise 2 kişilik Ada Kartal Hotel tatili hediye edecek.

 

Kartal Belediyesi’nin, Sevgililer Günü için sosyal medyada düzenlediği fotoğraf yarışmasına katılmak isteyenler, 14 Ocak 2016’dan itibaren 5 Şubat 2016 Cuma saat 13.00’e kadar Twitter üzerinden #KartalıSeviyorum etiketiyle fotoğraflarını paylaşabilecekler. Yarışmaya hak kazanan fotoğraflar, Kartal Belediyesi resmi Facebook sayfasından paylaşılarak değerlendirilecek. 5 Şubat 2016 saat 16.00’da değerlendirmesi sona erecek yarışmada en çok beğeniyi alacak fotoğrafın sahibi, 2 kişilik Kapadokya Kartal Hotel, 2. en çok beğeniyi alacak fotoğrafın sahibi ise 2 kişilik Ada Kartal Hotel tatiline hak kazanacak.

 

Yarışma hakkında detaylı bilgiye, Kartal Belediyesi’nin resmi internet sitesi www.kartal.bel.tr ile sosyal medya hesaplarıwww.facebook.com/kartalbld ve twitter.com/kartalbld adreslerinden ulaşılabilir.

KARTAL BELEDİYESİ 14 ŞUBAT FOTOĞRAF YARIŞMASI ŞARTNAMESİ

 1. Her katılımcının belirtilen tarih aralığında en fazla 1 fotoğrafı #KartalıSeviyorum etiketi (hashtag) ile Twitter Sosyal Medya Platformundan paylaşması gerekmektedir. Birden fazla fotoğraf paylaşılması halinde ilk paylaşılan fotoğraf dikkate alınacaktır. Belirtilen tarih aralığı dışındaki fotoğraflar dikkate alınmayacaktır.
 2. Fotoğraflar İstanbul ili Kartal ilçesi sınırları içinde çekilmiş olmalıdır. Kartal ilçesi dışında çekilmiş olan fotoğraflar tespit edildiğinde diskalifiye edilecektir.
 3. # KartalıSeviyorum etiketi (hashtag) ile paylaşılmayan fotoğraflar dikkate alınmayacaktır.
 4. Belediye çalışanları ve 1. derece yakınları yarışmaya katılamaz.
 5. #KartalıSeviyorum etiketi (hashtag) ile belirtilen tarihe kadar yüklenen fotoğraflar Kartal Belediyesi Facebook sayfasında oluşturulacak albümde yayımlanacak. Belirtilen tarihler arasında yarışma sayfasında en fazla beğeni alan fotoğrafların sahipleri ödüllere hak kazanacaktır.
 6. Yarışma süresince farklı uygulamalar veya otomasyonlar ile beğeni arttırdığı tespit edilen katılımcılar diskalifiye edilecektir.
 7. Ödül alan yarışmacılar, Kartal Belediyesi web sayfası ve sosyal medya hesaplarından ilan edilecektir. Twitter DM üzerinden irtibata geçilecektir.
 8. Dereceye giren adayların kimliklerini ibraz etmeleri gerekmektedir. Katılım koşullarına uymayan adayların dereceleri geçersiz sayılacaktır.
 9. Yarışmaya katılacak olan fotoğrafların etnik kimlik, slogan, sembol gibi ifadelere ait, cinsel, pornografik içerikli temalar, markalara ait logo, slogan veya grafik gibi reklam amaçlı görselleri içermemesi gerekmektedir.
 10. Kartal Belediyesi, yarışmaya gönderilen eserlerin içeriği ile ilgili hiçbir hukuki sorumluluk kabul etmemektedir.
 11. Ödül alan fotoğraflar Kartal Belediyesi Koleksiyonuna alınacak ve fotoğrafçının adı belirtilerek gerekli görüldüğü zaman çeşitli basılı ve görsel materyallerde tanıtım amaçlı kullanılabilecektir. Bu durumda ayrıca bir telif ödenmeyecektir.
 12. Yarışma katılım koşulları ve kurallar hakkında değişiklik yapma hakkı Kartal Belediyesi’ne aittir.
 13. Tüm yarışmacılar, yarışma koşullarını kabul etmiş sayılır.
 14. Yarışmacıların mutlaka Kartal ilçesinde ikamet etmesi ve yarışmayı kazanması durumunda ikametgâhını ibraz etmesi gerekmektedir.

 

Yarışma Başlangıcı: 14 Ocak 2016 Perşembe

 

Son Katılım Tarihi:  5 Şubat 2016 Cuma – Saat: 13.00

 

Sonuçların Bildirimi: 5 Şubat 2016 Cuma – Saat: 16.00

Ödüller:

 

Birincilik Ödülü:

–  Kapadokya Kartal Hotel’de 2 kişilik hafta sonu tatili.

(2 kişilik gidiş-dönüş uçak bileti, havaalanı transferleri, tam pansiyon konaklama, panoramik şehir turu )

13 Şubat 2016 gidiş – 15 Şubat 2016 dönüş

 

İkincilik Ödülü:

– Ada Kartal Hotel’de 2 kişilik hafta sonu tatili.

(Tam pansiyon konaklama, transfer , ada turu )

13 Şubat 2016 gidiş – 15 Şubat 2016 dönüş

 

 

Share
451 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2