logo

Kariyere Uzanan Yol Bahçelievler’den Geçiyor

Bahçelievler Kaymakamlığı ve Bahçelievler Belediyesi işbirliğinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına Rehberlik ve Araştırma Merkezi organizasyonunda geçen yıl ilki düzenlenen ve iki günde 25.000 liseli öğrencinin ziyaret ettiği Eğitim ve Kariyer Günleri’nin ikincisi bu yıl 1-2 Aralık 2015 tarihlerinde Bahçelievler Belediyesi Siyavuşpaşa Spor Kompleksinde gerçekleşecek.

1..

Devlet Kurumlarından Özel Kurumlara, Üniversitelerden Dil Okullarına Kadar Herkes Burada

Geçtiğimiz yıl büyük beğeni toplayan ve alanında önemli bir boşluğu dolduran Bahçelievler Eğitim ve Kariyer Günleri’nin ikincisi de dolu dolu geçecek. Etkinlikte devlet-vakıf üniversitelerinden, eğitim danışmanlık  kurumlarından, sanat akademilerinden, ve STK’lardan 75 kurumun yaklaşık 360 stant görevlisi yer alacak. Etkinlikte stant açan 41 üniversite ve eğitimle ilgili diğer kurumlar stantlarını ziyaret eden öğrencilere hem kendi kurumları ile ilgili bilgiler aktaracaklar, hem de liseli öğrencilerin kariyerlerini şekillendirme yolunda doğru ellerden güvenilir bilgiye ulaşmalarına katkı sunacaklar.

1..KJHKEtkinlikte öğrenciler toplam 260 metre uzunluğunda stantları ziyaret ediyor olacaklar.

Sanattan Spora, İş Dünyasından Akademik Dünyaya Uzman Konuşmacılar

Bilgiye ulaşmanın çok kolay olduğu günümüzde önemli olan işin ehlinden doğru bilgilere ulaşabilmektir. II.Bahçelievler Eğitim ve Kariyer günlerinde iki gün boyunca gerçekleşecek seminerlerle kendi alanında Türkiye’nin en önemli isimleri deneyimlerini liseli gençlere aktarıyor olacaklar. Bu sayede onlarda belli bir vizyon oluşturmak, gençlerin özgüven duygusunu geliştirmek ve yeteneklerine uygun alanlara yönelerek hem iş dünyasında hem de kişisel yaşamda doyuma ulaşmaları için doğru adımları atmalarına katkı sunmak bu fuarda düzenlenecek seminerlerde en önemli odak noktalarını oluşturuyor.

 

   Kimler Yok Ki

  1. Bahçelievler Eğitim ve Kariyer Günlerinde Atv Ana Haber Sunucusu Cem ÖĞRETİR, Türkiye’nin en önemli spor adamlarından teknik direktör Mustafa DENİZLİ, Genç Müsiad başkanı Yavuz FETTAHOĞLU, ekonomist ve akademisyen Prof.Dr Emre ALKİN, snowboard ve ralli sporunda defalarca Türkiye şampiyonluğu yaşamış Çiçek GÜNEY, uzun yıllardır kariyer danışmanlığı alanında birçok çalışmaya imza atmış tv programcısı-akademisyen Burak KILANÇ, Uluslararası Nlp Eğitmenleri Birliği Türkiye Başkanı Fatih ABADİ, kariyer danışmanı ve eğitmeni Nur Erdem ÖZEREN yapacakları konuşmalarla hem kendi kariyer gelişim süreçlerinden örnekler aktaracaklar, hem de günümüz iş dünyasının beklediği çalışan profili üzerine çerçeve çizerek, liseli öğrencilerin önümüzdeki yıllarda ihtiyaç duyacakları vizyon ve yeterliliğe ulaşabilmeleri için doğru adımları atmalarına katkı sunacaklar.

 

Dev Zeka Oyunları ve Sürpriz Hediyeler

Türkiye’de bir ilk olma özelliği gösteren dev zeka oyunları da iki gün boyunca fuar alanında olarak fuarın tam bir şenlik havasında geçmesine katkı sunacak. Katılımcılar uzman personelin yönlendirmeleriyle ilgilerini çeken zeka oyunlarını öğrenme ve bunu alanda deneyimleme fırsatı yakalayacaklar. Ayrıca fuar boyunca yapılacak çekilişlerle katılımcılara sürpriz hediyeler verilecek. Fuarla ilgili daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler http://egitimvekariyergunleri.com/ ve facebook/bahcelievlerram sayfalarını ziyaret edebilirler.

 

Share
467 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2