logo

06 Temmuz 2016

Kardeşler Arasındaki Arazi Kavgasında Katliam: 6 Ölü

Kardeşler Arasındaki Arazi Kavgasında Katliam: 6 Ölükardesler-arasindaki-arazi-kavgasinda-katliam-6-8590543_x_1113_400

Ordu’nun Altınordu İlçesi’nde bir kişi, arazi anlaşmazlığı nedeniyle tartıştığı kardeşi, yengesi ve 2 yeğenini öldürüp intihar etti.

Kardeşler Arasındaki Arazi Kavgasında Katliam: 6 Ölü
Ordu’nun Altınordu İlçesi’nde miras kavgası katliama dönüştü. Ordu’da yaşayan M.B., miras tartışması nedeniyle kavga ettiği ağabeyi M.B.’yı, yengesini ve yeğenlerini vurarak öldürdü, ardından da intihar etti.

AV TÜFEĞİYLE DEHŞET SAÇTI

Olay bu gece Ordu’nun Altınordu İlçesi’ne bağlı Yaraşlı Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre M.B.isimli şahıs, daha önceden aralarında miras paylaşımı nedeniyle husumet bulunan ağabeyi M.B.’nin evine bayramlaşmaya gitti. Burada bir kez daha miras paylaşımı nedeniyle iki kardeş arasında tartışma çıktı. Yaşanan arbedenin ardından M.B. ağabeyinin evinde av tüfeği ile dehşet saçtı.

5 KİŞİYİ ÖLDÜRÜP İNTİHAR ETTİ

M.B.’nin silahından çıkan saçmaların isabet ettiği ağabeyi M.B. ile yengesi ve 3 yeğeni yaşamını yitirdi. Ağabeyinin evinde katliam yapan M.B. daha sonra aynı silahla kendisini vurarak intihar etti.

ÇOCUKLAR SAKLANDI

Olay sonrası evde inceleme yapan jandarma ekipleri, 2 çocuğun evde saklandığını fark etti.

Olayla ilgili soruşturma başlatılırrken jandarma ekipleri yeni bir olay yaşanmaması için mahallede geniş güvenlik önlemi aldı.

06 Temmuz 2016 Çarşamba 22.30

Share
400 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2