logo

23 Nisan 2015

KARAKÖPRÜ’DEKİ MESİRE ALANI DOLDU TAŞTI

1Şanlıurfalıların en çok rağbet ettiği mesire alanlarının başında bulunan Karaköprü’deki mesire alanı hafta sonu doldu taştı. Güneşli havayı fırsat bilen Şanlıurfalılar soluğu Karaköprü’deki mesire alanında alarak piknik yapmanın mutluluğunu yaşadılar.

Karaköprü Belediyesi tarafından yaptırılan ve Şanlıurfa’nın en büyük yeşil alanı olma özeliği taşıyan Mesire Alanı baharın gelmesiyle birlikte piknikçilerin gözde mekanı haline geldi.

Özellikle hafta sonları başta olmak üzere yoğun ilgi gören Mesire Alanı’nda vatandaşlar güzel bir ortamda piknik yapmanın mutluluğunu yaşıyorlar.  Aileleriyle birlikte güzel havaları fırsat bilerek hoşça vakit geçirmek isteyen vatandaşlar mesire alanına adeta akın ediyorlar. Aileleriyle birlikte mesire alanına gelen çocuklarda çocuk oyun gruplarında oynayarak eğlencenin tadını çıkarıyorlar.

Mesire Alanında piknik yapan vatandaşlar Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’ye teşekkür ederek, “Hafta sonumuzu mesire alanında geçiriyoruz. Allah Karaköprü Belediye Başkanından razı olsun. Böyle güzel bir alanı Şanlıurfa ve Karaköprü’ye kazandırdığı için” dediler.

Share
443 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2