logo

06 Ağustos 2015

KARAKÖPRÜDE KAPALI OTOPARK VE SEMT PAZARLARI ÇOĞALIYOR

Karaköprü Belediyesi tarafından daha önceden yapılan ve vatandaşların hizmetine sunulan kapalı otopark ve semt pazarlarının sayısını artırıyor.

Karaköprü’nün modern ve çağdaş yapısına uygun tasarlanan kapalı otopark ve semt pazarlarını daha önceden hizmete sunan ve vatandaşların takdirini toplayan Karaköprü Belediyesi ilçenin Atakent ve Narlıkuyu mahallelerinde yeni kapalı otopark ve semt pazar yapımı için kolları sıvadı.3

BAŞKAN ÇİFTÇİ; “İLÇE HALKIMIZ HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIKTIR”

İlçenin Atakent ve Narlıkuyu mahallelerinde bulunan  850 metrekare ve 1700 metrekarelik alana kurulacak olan kapalı otopark ve semt pazarı haftanın belirli günlerinde vatandaşlar gelip temiz ve modern bir ortamda alışverişini yapacak pazar dışında ise araç sahipleri olan vatandaşlar, güvenli bir şekilde alanı otopark olarak da kullanabilecekler.

Yapımı devam eden kapalı otopark ve semt pazarlarını yerinde inceleyen Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, birim müdürleri ve teknik personellerden proje ile ilgili bilgi aldı. Başkan Çiftçi, açıklamasında İnsanımıza, Karaköprü’de yaşayan tüm vatandaşlarımıza da böyle hizmetler yakışır çünkü ilçe halkımız her şeyin en iyisine layıktır. Başkan Çiftçi, kapalı otopark ve semt pazarı alanlarımızı tasarlarken mevsim şartlarını göz önünde bulundurarak pazarcı esnafı ve alışveriş eden vatandaşlarımızı düşünerek yazın sıcaktan kışın ise yağmurdan olumsuz etkilenmemelerini göz önünde bulundurarak tasarlanıyor ve projelendiriliyor.

 

Share
399 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2