logo

11 Mayıs 2015

KARAKÖPRÜ’DE İKRAM ÇEŞMESİ FAALİYETE GEÇTİ

4Karaköprü Belediyesi, sosyal belediyecilik hizmetleri kapsamında ilçede kurduğu İkram Çeşmeleri ile mevsimine göre vatandaşlara hizmeti vermeye başladı.

Karaköprü Belediyesi, yeni bir hizmet gerçekleştirerek vatandaşlara sıcak yaz aylarında soğuk içecek, kış aylarında ise çorba ikramı uygulaması başlattı.

Kültür Merkezi önünde hizmete giren ikram çeşmesinin açılışını Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, AK Parti Karaköprü Kadın Kolları Başkanı Eda mobile casino Çakmaklı ve vatandaşlar ile birlikte yaptı.

İkram çeşmesi açılışında konuşan Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, “Karaköprü Belediyemiz özellikle havaların ısınması ile birlikte ikram çeşmesi olarak şehrin birçok noktasında çeşmeleri planladı. İlk olarak Karşıyaka mahallemizde bulunan Kültür Müdürlüğümüzün hemen yanında bulunan ikram çeşmemizin açılışını yaptık. Hayırlı uğurlu olsun, amaç insanların yüreğine bir serinlik vermek. Onlarla şehrin huzurunu mutluluğunu paylaşabilmektir. Karaköprü ilçemize hayırlı uğurlu olsun. Emeği geçen tüm arkadaşları kutluyorum” dedi.

Konuşmanın ardından çeşmenin açılışı yapıldı ve musluklardan akan soğuk içecekleri açılışa katılan vatandaşlar afiyetle içtiler.

İkram çeşmesinin açılışına katılan vatandaşlar ise Karaköprü ilçesinde ikram çeşmesi uygulaması başlatan Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’ye teşekkür ettiler.

Share
2775 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2