logo

reklam
04 Kasım 2016

KARAKÖPRÜ KIRSALINA BİR ÇOK AMAÇLI SALON DAHA

1Karaköprü Belediyesi kırsal mahallelerde yaptığı çok amaçlı salon hizmetine ara vermeden devam ederken, Bozköy kırsal mahallesinde temeli atılan çok amaçlı salon ile birlikte 24. kırsal mahalle de çok amaçlı salona kavuşacak.

Karaköprü Belediyesi kırsal mahallelerde söz verdiği hizmetlere devam ediyor.  Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin talimatları doğrultusunda, kırsal mahallelere; köy içi yol ve malzeme serimi, sentetik çim saha hizmetlerinin yanında çok amaçlı salonlarında yapımı da aralıksız bir şekilde devam ediyor. Son olarak Bozköy kırsal mahallesinde çok amaçlı salon temeli atılırken, bununla birlikte 24. kırsal mahalle çok amaçlı salona kavuşacak.  Bozköy kırsal mahalle muhtarı Hasan Akkuş, Karaköprü Belediyesi’nin bu hizmetinden büyük memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Akkuş, “Gerçekten çok amaçlı salona ihtiyacımız vardı. Kış aylarında bir taziyemiz, düğünümüz veya toplantımız olduğunda zorluk çekiyorduk. Bu çok amaçlı salon ile birlikte daha rahat edeceğiz. Karaköprü Belediyesi Kırsal Hizmetler ekiplerine ve başkanımıza hizmetleri için teşekkür ederiz” diye konuştu.

Kırsal mahallede yaşayan vatandaşlar da bu hizmetten memnuniyet duyduklarını ifade ederek, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye teşekkür etti.

Bozköy kırsal mahallesindeki çok amaçlı salon temel atma törenine Karaköprü Belediye Başkan Vekili Sait Toprak, Başkan Yardımcısı Müslüm Topal ve kırsal mahallede yaşayan vatandaşlar katıldı.

 

Share
237 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2