logo

25 Nisan 2015

KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ KIRSALA SAHİP ÇIKIYOR

3Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi Akziyaret ilköğretim okulunda düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliğine katıldı. Daha sonra Akziyaret Mahallesine yaptırılacak olan sentetik çim sahanın temelini attı.

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, beraberinde AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Av. Yusuf Eğilmez, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Av. Ahmet Aksoy, Karaköprü Belediye Başkan Yardımcıları, Karaköprü Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte kırsal mahallelere çıkarma yaptı.

Başkan Çiftçi ve beraberindekiler ilk olarak Akziyaret mahallesinde, Akziyaret İlköğretim Okulu tarafından organize edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliğine katıldı.

Akziyaret İlköğretim Okulu öğrencilerinin hazırlamış olduğu program izleyen Başkan Çiftçi ve beraberindekiler daha sonra Akziyaret Mahallesinde Karaköprü Belediyesi tarafından yaptırılacak olan sentetik çim sahanın temelini attı.

BAŞKAN ÇİFTÇİ; “KIRSALA VERDİĞİMİZ SÖZLERİ YERİNE GETİRİYORUZ”

Sentetik Çim sahanın temel atma töreninde konuşan Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi;“Karaköprü İlçemize bağlı Akziyaret mahallesindeyiz. Mahalle hemen hemen ilçemize bağlanan en büyük mahallelerden birisidir. Gençlerimize sözümüz vardı. Şuanda da AK Parti İlçe Başkanımız, AK Parti Milletvekili Adayımız ve arkadaşlarımızla birlikte bugün kısmet oldu. 23 Nisan Çocuklarımız için bayram günü sahamızın temelini atıyoruz. Bu mahalleye bizim sözümüz vardı. Hem kalan kilitli parke kısmını bitireceğiz. Hem de bu dönem için mahallemize yaptıracağımız parkımızı bitireceğiz. ve daha sonrada gençler için, gençler bizim geleceğimiz onların spor yapması, kendi mahallelerin de mutlu olması en büyük arzumuzdur. Onlar içinde semt sahamızın temelini atıyoruz. Emeği geçen tüm arkadaşları kutluyorum. Rabbim hayırlı uğurlu etsin. Gençlerimizi de tebrik ediyorum. Onlara da sahamız hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Share
374 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2