logo

03 Ekim 2015

Kalkınma Akademisi’nin konuğu Vali Küçük oldu

Kalkınma Akademisi bu defa Vali İzzettin Küçük’ü ağırladı. Bir otelin toplantı salonunda gerçekleştirilen buluşmaya Vali Küçük’ün yanı sıra Kalkınma Akademisi üst kurul üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

1.

Sivil toplum kuruluşların önemine değindiği konuşmasında Vali İzzettin Küçük, Kalkınma Akademisi’nin çalışmalarını takip ettiğini belirtti. Küçük konuşmasında ayrıca, sivil toplumun hem ekonomiyi, hem de toplumun sosyal yapısını güçlendirmedeki öneminden bahsetti.

 

Kalkınma Akademisi Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Barut ise Vali İzzettin Küçük’e katılımından dolayı teşekkür ederek konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

 

“Akademimiz kentimizde gerçekleştirdiği buluşmalara devam etmektedir. Bu toplantımıza eşlik eden Sayın Valimiz İzzettin Küçük Bey’e çok teşekkür ediyorum. Bizler, her birimiz sivil toplumun gücüne inanarak yola çıktık ve her geçen gün bu inancımızın ne kadar doğru olduğunu daha güçlü görüyoruz. Bizler gerek kentimiz, gerekse ülkemizle ilgili birçok konuda toplumun sesi oluyor, hem çözümlerimizi sunuyor, hem de inandığımız kişi ve kurumlara da destek oluyoruz. Bir arada olmaya ve bir arada olmanın gücünü olumlu yönde kullanmaya ihtiyacımız olan bir süreçten geçiyoruz. Bu anlamda diliyorum ki Kalkınma Akademisi her anlamda gerek Şanlıurfa’ya, gerek bölgemize ve ülkemize örnek olacaktır.”

Share
400 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2