logo

reklam

Kadri Demirel toprağa veriliyor…

Yeni Akit Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Kadir Demirel, kızı ile damadını barıştırmak için gittiği evde damadı tarafından öldürüldü.Kadir Demirel, bugün ikindi namazına müteakip Fatih Camii’nde kılınacak cenaze namazıyla son yolculuğuna uğurlanacak.

Kayınpederini öldüren ve eşini ağır yaralayan katil zanlısı damat Cemil Yavuz hala aranmaktadır.

KADİR DEMİREL KİMDİR?

1961 yılında Niğde’de doğdu. İlkokulu Kayseri’nin Yeşilhisar kazasında, İmam-Hatip Lisesini Niğde’de, üniversiteyi de Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde okudu. 5 yılı aşkın bir süre Milli Gazete’de çalıştıktan sonra Sabah Gazetesine geçti.

Daha sonra Zaman Gazetesi’nde görev yaptı. Burada politika editörlüğü, Avrupa yayın sorumluluğu, Orta Asya Türk Cumhuriyetleri ve gazetelerinin yayımlanmasında öncülük etti; 1998 yılında Moskova Zaman’da Genel Yayın Yönetmenliği yaptı.

2000 yılından itibaren Yeni Şafak Gazetesi’nde görev yaptı. Burada 5 yılı aşkın süre Yazı İşleri Koordinatörü, 8 yıl da Bölge Haberleri Müdürü olarak görev yaptı. 2014 Kasımı’nda Yeni Şafak’tan ayrıldı ve Yeni Akit’te Yazı İşleri ve Yayın kurulu Üyesi olarak göreve başladı.

Merhum Kadir Demirel 14 Mart 2016’dan bu yana Yeni Akit Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapmaktaydı.

Merhuma Mercekhaber Gazetesi ekibi olarak mevladan rahmet, kızına acil şifalar niyaz ediyoruz. Sevdiklerine ve YENİ AKİT ailesine başsağlığı diliyoruz..

Etiketler:
Share
91 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2