logo

02 Haziran 2015

KADİR TOPBAŞ’TAN ÜSKÜDAR BELEDİYESİ’NE ZİYARET

3İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti İstanbul İl Teşkilatı’nın, 7 Haziran Genel Seçimleri’nde vatandaşı sandık başına gitmeye teşvik etmek için düzenlediği ‘Sensiz Olmaz’ temalı etkinliğe katıldıktan sonra Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in davetlisi olarak belediye binasına gelerek Meclis’te kendisini dinleyenlere hitap etti.

Şemsipaşa Meydanı’nda gerçekleştirilen programa; Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Avrupa Bakanı Volkan Bozkır, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, AK Parti İstanbul milletvekileri İsmet Uçma, Alev Dedegil, AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, basın mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bakanlar İdris Güllüce ve Volkan Bozkır ve milletvekillerinin konuşmalarının ardından grup etkinliğin yapıldığı alandan Üsküdar Belediyesi’nin önüne kadar yapılan yürüyüşte vatandaşa ‘Sensiz Olmaz’ yazılı broşürler dağıtıldı.

ÜSKÜDAR BELEDİYESİ’NE ZİYARET
Program burada tamamlanırken, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, İBB Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci ve AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Halit Hızır, Başkan Hilmi Türkmen’in davetlisi olarak Üsküdar Belediyesi’ni ziyaret ettiler.

KADİR TOPBAŞ BELEDİYE MECLİSİ’NDE KONUŞTU
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Üsküdar Belediyesi ziyaretinde Meclis Salonu’na geçerek kendisini dinleyenlere hitap etti. Konuşmasında yerel yönetimlerin Türkiye’nin ilerlemesinde hayati önemi olduğunu belirten Kadir Topbaş, “Kula kul olmayın. Saygıyı sadece işinize gösterin. İşinizi güzel yapmak en büyük erdemdir” diyerek belediyecilik deneyimleri paylaşarak başarıya giden yolda tavsiyelerde bulundu.

Kadir Topbaş konuşmasının ardından Başkan Hilmi Türkmen ile birlikte delegelerin olduğu bölüme geçerek gazetecilere poz verdi. Meclis ziyareti sonrası CHP Grubu’na kısa bir ziyarette bulunan Topbaş sonrasında AK Parti Grup Odası’na girerek bir süre sohbet etti.Daha sonra Belediye binasını gezen Kadir Topbaş’a Üsküdar Belediyesinin yaptığı ve inşaatı devam eden projeler hakkında bilgi veren Başkan Türkmen maketler üzerinde  inşaatların yerlerini gösterdi.

Üsküdar Belediyesi ziyaretini Başkan Hilmi Türkmen’in makam odasında kahve içerek tamamlayan Kadir Topbaş, kendisiyle hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenleri de kırmadı.

Share
190 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2