logo

reklam
26 Nisan 2016

Kadınlara Yönelik İş Kurma Merkezi kuruldu.

7..Kadınlara yönelik girişimcilik, özgüven ve mesleki konularda eğitimlerin verileceği “Kadınlara Yönelik İş Kurma Merkezi’nin Kurulması Projesi” tamamlandı.

Ankara Kalkınma Ajansı desteği ile gerçekleştirilen “Polatlı’da Kadınlara Yönelik İş Kurma Merkezi’nin Kurulması” projesi kapanış toplantısı, 25 Nisan 2016 tarihinde yapıldı.Polatlı Ticaret OSB Müdürlüğü tarafından yürütülen ve Ankara Kalkınma Ajansı 2014 yılı teklif çağrısı kapsamında desteklenen “Polatlı’da Kadınlara Yönelik İş Kurma Merkezi’nin Kurulması Projesi”

toplantısına,Polatlı Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer, Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya, Ankara Kalkınma Ajansı uzmanlarından Özlem Aslan ve kurum temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Kadınlar kendi işlerini kurarak, toplumsal hayata entegre olacak

Proje ile Polatlı’da bir iş fikri olan veya kendi işini kurmak isteyen “Kadınlara Yönelik İş Kurma Merkezi” kuruldu. Kadınlara Yönelik İş Kurma Merkezi’nde kadınlara girişimcilik, özgüven ve mesleki konularda eğitimler verilecek.Büyük ilgi gören projenin toplantısında konuşan Ankara Kalkınma Ajansı uzmanlarından Özlem Aslan “Proje ile kadınların kendi işlerini kurarak toplumsal hayata entegre olmaları sağlanacak. Ayrıca, aile ve toplum ekonomisine katkıda bulunan kadınların yaşam kaliteleri artırılacak.”dedi.

Share
215 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2