logo

06 Haziran 2015

KADINLAR, BÜYÜKŞEHİRLE İSTANBUL’U GEZDİ

9Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kent merkezi ve ilçelerde ki Kadın Destek Merkezlerinde eğitim gören 104 kadın kursiyere İstanbul gezisi düzenledi.

 

Kadınların her açıdan hayata kazandırmak isteyen Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, açtığı Kadın Destek Merkez’leri ile bu hedefine bir gün bir adım daha yaklaşıyor.

 

Büyükşehir Belediyesi, söz konusu destek merkezlerinde kurs gören kadınlara,  gündelik hayatın stresini atmak ve Türkiye’nin farklı tarihi ve kültürel zenginliğini gezdirmek için yurt içi turlar düzenlemeye devam ediyor.

 

Daha önce Konya ve Gaziantep turları düzenleyen Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı bu sefer kadınlara İstanbul gezisi düzenledi.

 

Kadınların daha rahat bir yolculuk etmesi için havayolu ulaşımını tercih eden Büyükşehir Belediyesi, birçok kadına ilk defa uçağa binme ve İstanbul’u gezme fırsatını tanıdı.

 

İstanbul’da rehberler tarafından karşılanan kadınlar iki gün boyunca tarihi ve turistik kentin önemli mekanlarını ziyaret etti.

 

Şimdiye kadar 552 kadına İstanbul’u gezdiren Büyükşehir Belediyesi gezi programı sonunda toplamda 1104 kadın bu geziden faydalanacak.

 

Share
227 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2