logo

21 Ağustos 2015

İZMİT’E YAKIŞMAYAN GÖRÜNTÜ

KOCAELİİ İZMİTKocaeli Büyük Şehir Belediye binasının hemen yanında bulunan ve körfezle birleşen lağım çukuru çevre sakinlerini rahatsız ediyor.

KOCAAELİ İZMİT
Çirkin Görüntü yakışmıyor
İzmit’in merkezi olan, çok sayıda insanların ziyaret ettiği AVM’nin ve Kocaeli Büyükşehir Belediye binasının hemen yanında bulunan, Deniz ile Lağım çukurunun buluştuğu nokta, İzmit halkını rahatsız ediyor. Kokusu ve çirkin görüntüsü ile bir an önce önlem alınması isteniyor.

 

Cazibe merkezi olan İzmit’in Fuar alanı,Ncity alışveriş merkezi ve Kocaeli Büyükşehir Belediye binası önünde gözlerden kaçması bir hayli üzücü olduğu belirtiliyor.

KOCAELİ İZMİT
Alınan Tedbir yeterli değil
Çevrede bulunan iş merkezleri de bu görüntüden rahatsız. İş yeri sahipleri Bu konuda acilen önlem alınması gerektiğini vurguladılar. Yapılan çalışmalar sonucu tedbir alındığı ancak yeterli olmadığı görüldü.

 

Uzmanlar uyarıyor
Sağlık Uzmanları, Yaz sıcağında bu tür lağımların hastalığa sebep olacağı kanaatinde birleşti. Özellikle sahil boyu gezen aileleri uyardı.”Çocuklarınıza sahip çıkın”Özellikle çocukların bu tür lağımlardan uzak durmaları istendi.

Share
558 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2