logo

“İSTİŞARE SÜNNETTİR”

Mercekhaber Gazetesi Yayın Kurulu Tuzla’da bulunan İş adamı Orhan Muşul’u makamında ziyaret etti.

IMG_1806

Mercekhaber Gazetesi ve Tuzla Press İmtiyaz Sahibi Mehmet Derviş Canbekli, Mercekhaber Gazetesi Yayın Kurulu Başkan Yardımcısı İş Adamı Mustafa Haakkı Sezgin, Haber Koordinatörü Mehmet Zengin ile İlk Kuruculardan Eğitimci Ayhan Yağız, Tuzla’nın önemli İş Adamlarından olan Berk Gümrük Müşavirliği ve Lojistik LTD.ŞTİ. Genel Müdürü Orhan Muşul’u yeni iş yeri olan Evliya Çelibi mahallesindeki ofisinde ziyaret ettiler.

IMG_1810

Kısa bir süre önce yeni iş yerine taşınan Berk Gümrük Müşavirliği Genel Müdürü Orhan Muşul ziyaretine gelen davetlileri kapıda karşıladı. Tanışma merasimi sonrası Yaklaşık iki saat süren istişarenin ardından Gazeteci Mehmet Derviş Canbekli Hattat Ressam Fikri Demirbaş’ın özenle işlemiş olduğu Hat Sanatı Ebru çalışması “Hasbin Allah” yazılı tabloyu hediye etti.

IMG_1801

Tabloyu alan İş Adamı Orhan Muşul “ İstişare sünnettir” diyerek ziyaretine gelen dostlara teşekkür etti. Mercekhaber Gazetesi ve yeni çıkan Tuzlapress Gazetesine övgüler yağdıran Muşul, Özenle işlen tablo için de ayrıca mutlu olduğunu belirtti.

 

 

Share
975 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2