logo

İŞTE VATANIN ASİL EVLATLARI

Feto Terör Örgütünü ele veren yiğit komutanlardan biri daha.

Darbe emrine karşı çıkan ve meşru olmayan bu darbenin karşısında dik duran konutanlardan sadece bir tanesi…

Tarih 15.07.2016’yı gösteriyordu. Akşam saatlerinde Türkiye semalarında kara bulutlar dolaşmaya başladı. Millet ne oluyor diye bir birlerine sormaya başladı.capture-20160725-233600

Çok geçmeden bazı Domuz Sürüleri/Fetullahcı Terör Örgütü mensubu ve bir grup asker kılıklı dönmeler, bu milletin üzerine ateş açtılar, Türkiye Büyük Millet Meclisini bombaladılar. Milletin güvenlik güçlerine saldırdılar, Milletin kendilerine emanet ettikleri silahları millete karşı kullandır.
Bu olay karşısında helal süt emmiş kişiler, gerçek anlamda Peygamber ocağının hakiki sahibi Mehmetçikler bu DOMUZ SÜRÜLERİNE destek vermediler ve darbe girişimi başarılı olamadı. Allah bu vatan sever kardeşlerimizden RAZI olsun.
İşte bu vatan sever Komutanlarımızdan biri de İSMİ BİZDE SAKLI VE GÖNLÜMÜZDE YER ETMİŞ BULUNAN değerli komutanımız. O gece canının da pahasına bu videoyu yayınlar ve 81 ildeki binlerce askere-komutanlara ulaşmasını sağladı.

Mercekhaber ailesi olarak. Hükümetimizden, milletimizden ve sağ duyulu kişilerden bunun gibi KOMUTANLARIMIZNI tesbit edip en güzel makamlara layık görmelerini umut ediyoruz. Tüm Palelel yapıya ait olan asker kılıklı ÇAKALLARI da görevden almalarını öneriyoruz.
VİDEO 1…

VİDEO…2

Share
700 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2