logo

reklam
12 Nisan 2015

İşte Milli İttifakın Tam Listesi

0Merkez Sağın merakla beklenen ve barajı geçme ihtimali gözüken,üzerinde çeşitli haberler yapılan Saadet-BBP milli ittifakının aday listesi açıklandı.
Listede SP Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak İstanbul 1. Bölge 1. sıradan, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ise Ankara 2. Bölge 1. sıradan aday olarak yer aldı. Eski Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın oğlu Ahmet Özal Mardin 1. sıradan aday gösterildi.

 Listede Renkli Adaylar

Listede SP Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak İstanbul 1. Bölge 1. sıradan, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ise Ankara 2. Bölge 1. sıradan aday olarak yer aldı. Eski Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın oğlu Ahmet Özal Mardin 1. sıradan aday gösterildi. Din-Bir Der Genel Başkanı Muhittin Hamdi Yıldırım Trabzon 1.Sıra, yazar Muammer Bilgiç Ordu 2.Sıra, SP Genel Başkan yardımcılarından Hasan Bitmez Kocaeli 1. sıra, Temel Karamollaoğlu Bursa 1. sıra, Birol Aydın İstanbul 2. Bölge 1. sıra, Mesut Doğan İstanbul 3. bölge 1. sıra, İlyas Töngüç Ankara 2. bölge 3. sıra, Atik Ağdağ Erzurum 1. sıra, Tacettin Çetinkaya Konya 1. sırada yer aldı. Cübbeli Ahmet Hocanın kayınbiraderi Mustafa Arabul İstanbul 2. Bölge 4. Sıra, Milli Gazete Ankara Temsilcisi Mustafa Yılmaz Ankara 2. bölge 5. sıra, BBP Genel Başkan Yardımcısı Remzi Çayır da Ankara 1. bölge 1. sıra adayı olarak yer buldu.

İŞTE SP-BBP İTTİFAKININ ADAYLARI
İli                               Aday Sıra No       Adı                           Soyadı

ADANA                      1                          YAKUP                     BUDAK

ADANA                      2                          AHMET                     ŞAHİN

ADANA                      3                          İBRAHİM                   ÖNER

ADANA                      4                          RİFAT                        ÖREK

ADANA                      5                          HAMZA                     ÇALIŞKAN

ADANA                      6                          VELİ                          ŞAHİN

ADANA                      7                          SÜLEYMAN               ŞENOGUL

ADANA                      8                          MEHMET                   ÖZTÜRK

ADANA                      9                          MUSA                       AKTAŞ

ADANA                      10                        YILDIRAY                  SARI

ADANA                      11                        İSMAİL                      AKTAŞ

ADANA                      12                        HALİL                        RÜZGAR

ADANA                      13                        HUZEYFE                 TURUNÇ

ADANA                      14                        HAKAN                     BALCI

ADIYAMAN                 1                          MEHMET FATİH         ÇİÇEK

ADIYAMAN                 2                          ERDEM                     ASLANCAN

ADIYAMAN                 3                          RAMAZAN                 ÖZBEY

ADIYAMAN                 4                          ALİ                            SALIK

ADIYAMAN                 5                          BEKİR                       DURMUŞ

AFYONKARAHİSAR    1                          HALİT                        KUŞ

AFYONKARAHİSAR    2                          KADİRCAN                AKİŞ

AFYONKARAHİSAR    3                          YAŞAR                     KARAKAYA

AFYONKARAHİSAR    4                          BEKİR                       DALDAL

AFYONKARAHİSAR    5                          MEHMET                   AKKOYUN

AĞRI                          1                          KEMAL                     ATMACA

AĞRI                          2                          ÖMER                       AKBULUT

AĞRI                          3                          MEHMET FARUK       ÇETİNEL

AĞRI                          4                          İDRİS                        YILDIRIM

AMASYA                    1                          HASAN                     ARSLAN

AMASYA                    2                          LEVENT                    ŞENOL

AMASYA                    3                          MURAT                     DANIŞKAN

ANKARA 1                  1                          REMZİ                       ÇAYIR

ANKARA 1                  2                          TEVFİK                     EREN

ANKARA 1                  3                          MEHMET ZİYATTİN    TOKAR

ANKARA 1                  4                          GÖKHAN                   TÜZÜN

ANKARA 1                  5                          İSRAFİL                     BAYRAKCİ

ANKARA 1                  6                          HİKMET                     KARACA

ANKARA 1                  7                          ERSAN                     BİLGİN

ANKARA 1                  8                          ORHAN                     ŞAHİN

ANKARA 1                  9                          YUSUF                      SUNAR

ANKARA 1                  10                        FATMA                      BAĞÇECİ

ANKARA 1                  11                        ZÜBEYT                    BOZKURT

ANKARA 1                  12                        ABDURRAHMAN       YILMAZ

ANKARA 1                  13                        ALİ İHSAN                 KAYAASLAN

ANKARA 1                  14                        FAZLI                        CENTİLMEN

ANKARA 1                  15                        İRFAN                       AKBAYIR

ANKARA 1                  16                        BARIŞ                       EZER

ANKARA 1                  17                        YASİN                       ŞEN

ANKARA 1                  18                        ALİ                            ÇIRAK

ANKARA 2                  1                          MUSTAFA                 DESTİCİ

ANKARA 2                  2                          SELAHATTİN             ŞENLİLER

ANKARA 2                  3                          İLYAS                       TONGÜÇ

ANKARA 2                  4                          HAYRETTİN               ÇAL

ANKARA 2                  5                          MUSTAFA                 YILMAZ

ANKARA 2                  6                          ÖMER                       EREN

ANKARA 2                  7                          FATİH                        BEYAZIT

ANKARA 2                  8                          GÖKHAN                   TEZCAN

ANKARA 2                  9                          MURAT                     KILIÇ

ANKARA 2                  10                        AYLA                        ŞAN

ANKARA 2                  11                        BURHAN                   GÜMRÜKÇÜ

ANKARA 2                  12                        YILMAZ                     YARAR

ANKARA 2                  13                        YENER                     KILIÇ

ANKARA 2                  14                        MAHMUT                   DEMİR

ANTALYA                   1                          SÜLEYMAN               BURGAN

ANTALYA                   2                          VEYSEL                    DEMİR

ANTALYA                   3                          HÜSEYİN                  SARICA

ANTALYA                   4                          HALİL                        GÜZEL

ANTALYA                   5                          MEHMET                   İSLAMOĞLU

ANTALYA                   6                          YILMAZ                     DERİN

ANTALYA                   7                          İLHAMİ                      DEMİRAL

ANTALYA                   8                          GÜLBEYAZ               KURT

ANTALYA                   9                          FATİME                     ÜRAZ

ANTALYA                   10                        MAHMUT                   BAKIR

ANTALYA                   11                        HÜSNÜ                     UYSAL

ANTALYA                   12                        EKREM                     ASLAN

ANTALYA                   13                        AYTUR                      ÇETECİ

ANTALYA                   14                        MEHMET                   AKBURAK

ARTVİN                      1                          GÜLTEKİN                 SOYDAN

ARTVİN                      2                          METİN                       SAYAR

AYDIN                        1                          MEHMET                   YETER

AYDIN                        2                          ŞERAFETTİN             AKYÜZ

AYDIN                        3                          ALİ İHSAN                 YILMAZ

AYDIN                        4                          MUSTAFA                 GÜYÜM

AYDIN                        5                          AKMAN                     GÜLER

AYDIN                        6                          SÜLEYMAN               ATEŞ

AYDIN                        7                          RIZA                         EKŞİ

BALIKESİR                 1                          KADİR                       TALYURT

BALIKESİR                 2                          ZEKİ                         UÇAR

BALIKESİR                 3                          AHMET                     PINAR

BALIKESİR                 4                          OSMAN                     DOLANBAY

BALIKESİR                 5                          İSMAİL                      GÜGEN

BALIKESİR                 6                          HATİCE                     EREN

BALIKESİR                 7                          BARBAROS MURAT  ŞAVKIN

BALIKESİR                 8                          MEHMET                   ÖNAL

BİLECİK                      1                          EBUBEKİR                DEMİRKAN

BİLECİK                      2                          MEVLÜT                    ÖZDEMİR

BİNGÖL                      1                          SÜLEYMAN               AYTUNÇ

BİNGÖL                      2                          İLHAN                       UZUN

BİNGÖL                      3                          NURETTİN                 ÇİFTÇİ

BİTLİS                        1                          BÜLENT                    ASLANHAN

BİTLİS                        2                          RESUL                      DENİZ

BİTLİS                        3                          YUNUS                     BİŞKİN

BOLU                         1                          VEYSEL                    ÇETİNKAYA

BOLU                         2                          MEHMET                   TAN

BOLU                         3                          GÖKHAN                   YILMAZ

BURDUR                    1                          MUSTAFA                 DÜZGÜN

BURDUR                    2                          ABDURRAHMAN       SARI

BURDUR                    3                          ABDULLAH               ACAR

BURSA                       1                          TEMEL                      KARAMOLLAOĞLU

BURSA                       2                          SELİM SAİT               TERZİOĞLU

BURSA                       3                          SALİH                       UÇAK

BURSA                       4                          GÖKHAN                   GERÇEK

BURSA                       5                          ABDULAZİZ               ÖZKILIÇ

BURSA                       6                          İSMAİL                      ÖZDEMİR

BURSA                       7                          SELAHATTİN             ÇELT

BURSA                       8                          BURAK                     ÇELİK

BURSA                       9                          İSMAİL                      ASLAN

BURSA                       10                        SEVİM                      ÇİÇEK

BURSA                       11                        MURAT                     ÇALIŞKAN

BURSA                       12                        BAHRİ                       URGUN

BURSA                       13                        ZAFER                      BİRİNÇ

BURSA                       14                        MEHMET                   AKBABA

BURSA                       15                        DOĞAN                     MÜFTÜOĞLU

BURSA                       16                        AYŞE                        BENLİOĞLU

BURSA                       17                        TANER                      KELEŞ

BURSA                       18                        METİN                       ÇORAKLIK

ÇANAKKALE              1                          ŞABAN                     SARI

ÇANAKKALE              2                          CEM HAKAN             ŞALCİ

ÇANAKKALE              3                          ALİ                            ALGÜL

ÇANAKKALE              4                          YUSUF                      HURŞİTOĞULLARI

ÇANKIRI                     1                          MURAT                     ÇİFTCİ

ÇANKIRI                     2                          SAİT                          YILMAZ

ÇORUM                      1                          AHMET                     BÖLÜKBAŞ

ÇORUM                      2                          YUSUF                      YILDIZ

ÇORUM                      3                          MEHMET                   BALOĞLU

ÇORUM                      4                          SİNAN                       YILMAZ

DENİZLİ                      1                          MEHMET                   EFE

DENİZLİ                      2                          HÜSEYİN                  KÜÇÜKTAŞÇI

DENİZLİ                      3                          NAMIK                      SELCUK

DENİZLİ                      4                          HALİL İBRAHİM          ERİM

DENİZLİ                      5                          FATMA                      KARACA

DENİZLİ                      6                          BEKİR                       GİRİTOĞLU

DENİZLİ                      7                          KAMİL                       SELCUK

DİYARBAKIR              1                          MEHMET                   DADAK

DİYARBAKIR              2                          MUHAMMET MUHYETTİN   KAYAN

DİYARBAKIR              3                          MEHMET NAFİ          EZGİN

DİYARBAKIR              4                          SAİT                          TUTUŞ

DİYARBAKIR              5                          YUNUS                     YILDIRIM

DİYARBAKIR              6                          YUSUF                      YILDIRIM

DİYARBAKIR              7                          SULTAN                    TOPCU

DİYARBAKIR              8                          MAHMUT                   ALTUN

DİYARBAKIR              9                          MURAT                     ÖKSİZ

DİYARBAKIR              10                        HASAN                     KARABULUT

DİYARBAKIR              11                        ENGİN                       TRUE

EDİRNE                      1                          ALİ ERHAN                DEMİRKIRAN

EDİRNE                      2                          ARİF                         KÖROĞLU

EDİRNE                      3                          SEÇKİN                     ÖZTÜRK

ELAZIĞ                      1                          MUSTAFA SELAMİ    EKİCİ

ELAZIĞ                      2                          BEKİR                       KILIÇ

ELAZIĞ                      3                          İBRAHİM                   ÖCAL

ELAZIĞ                      4                          MUSA                       HACIBEKİROĞLU

ERZİNCAN                  1                          BEKİR                       GÜZEL

ERZİNCAN                  2                          ALİ                            CEBECİ

ERZURUM                  1                          ATİK                          AĞDAĞ

ERZURUM                  2                          HÜSEYİN FARUK      ŞAHİN

ERZURUM                  3                          FAİK                         ÇALIK

ERZURUM                  4                          AHMET EŞREF         YILMAZ

ERZURUM                  5                          CAHİT                       KARADAĞ

ERZURUM                  6                          SAVAŞ                     DİLER

ESKİŞEHİR                 1                          FESİH                       BİNGÖL

ESKİŞEHİR                 2                          HALİL                        EVGİ

ESKİŞEHİR                 3                          MURAT                     ÇİNİTAŞ

ESKİŞEHİR                 4                          ARMAĞAN                BULUR

ESKİŞEHİR                 5                          NAZİF                       AYAZ

ESKİŞEHİR

Share
498 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2