logo

20 Şubat 2016

İSTANBUL’DA AHLATLILAR RÜZGARI ESTİ

AHLATİstanbul Ahlat Kültür Turizm Tanıtma ve Yardımlaşma Derneğinin ( AHLATİSDER) geleneksel olarak her yıl düzenlediği Gece, bu senede yoğun katılımla gerçekleşti. Ahlat’ın duayenlerinden 3 ay önce Vefat eden Rahmetli Muzaffer Sayın’ı anma Gecesi adıyla yapılan gecede Sayın yad edildi.

AHLATT,AHLATİSDER Başkan yardımcısı ve TOTAKDER Başkanı Nevzat ERTEKİNOĞLU ; “ Gecede Ahlat’lı hemşerilerimizin bir nebze de olsa hasret gidermesine vesile olduk. Ahlat’lı Yaklaşık 140 Üniversite Öğrencisine verdiğimiz bursların devamı için bu tarz etkinlikler önemli. Burs için katkı sunanlara sertifikalarını takdim ettik. Katılan Tüm Ahlat’lı dostlarımıza Yönetim kurulu adına teşekkür ederim. Sırada Bahar ayında yapacağımız Pikniğimiz var tüm hemşerilerimizi pikniğimizde de görmek istiyoruz” dedi.

 

Ahlatlıların hasret giderip gönüllerince eğlendikleri geceye, Yöresel Sanatçılar; Mustafa AKARSU, Ahlatlı Şükran, Kamil Akbaba, Gürkan Ötün şarkılarıyla renk kattılar. Gecenin En büyük sürprizlerinden Biride Ahlatlıları çok sevdiğini söyleyen Ünlü Sanatçı Mustafa TOPALOĞLU’nun sahne almasıydı.

Share
570 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2