logo

reklam
08 Şubat 2017

“İstanbul’a en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz”

UYGAD Yönetm Kurulu adına Genel Başkan ve Gençlik kolları İstanbul Otöbüs İşletmeleri Genel Müdürü A.Yasir Şahin’e ziyarette bulundu. Haber / Hale Bayansal

UYGAD Genel Başkanı Mehmet Derviş Canbekli ve Mercekhaber Gazetesi Halkla İlişkiler Müdürü Kevser Özcan ile UYGAD Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Çerçi, İstanbul Otöbüs İşletmeleri A.Ş Genel Müdürü A.Yasir Şahin’i makamında ziyaret etti.

Trafik sorunu yüzünden randevuya geç kalan UYGAD Genel Başkanı Canbekli, Trafikte yaşanan sorunları dile getirince, Genel Müdür Şahin ise ” İstanbul’a en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz malümünüz toplu taşıma yavaş yavaş kullanılmaya başlandı. Bu konuda çalışamalrımız devam ediyor, yakında göreceksiniz” diye cevap verdi. Şahin” Biliyorsunuz ki, İETT ile ayrı bir işletmeyiz, birleşmenin yollarını arıyoruz. Çok daha çabuk çözümler elde etmek için tek çatı altında toplanmalıyız ve merkezi yönetim ile uygulanan her işletme başarı elde eder, bu da bizim işlerimiizi kolaylaştıracaktır. Toplu taşıma hizmetleri de çok daha iyi hizmet sunmaya gayret sarf edecektir. Ücretsiz taşımaların %50’si 65 yaş üstü olduğu için işletmelerde pek gelir elde edilemiyor, yeni sistem uygulanınca ortak havuz çalışmalrında bu sorun ortadan kalkmış olacaktır”dedi.

Share
246 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2