logo

reklam
01 Şubat 2016

İSÖSLÜ ,Yönetici ve Ampute Futbolcular, Kanal 60 TV’ye,Canlı Yayın Konuğu Oldu!..

04Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu ,Ampute Futbol Süper Lig  takımlarından ,İstanbul Özürlüler Spor Kulübü ( İSÖS ) ,Kanal 60 Tv’de, Mine Akşahin’in  “Klas Türküler “ Programına konuk oldu.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu ,Ampute Futbol Süper Lig’i takımlarından ( İSÖS ) İstanbul Özürlüler Spor Ampute Futbol Takımının yönetici ve sporcularının Kanal 60 TV’de, “Mine Akşahin’in “ Klas Türküler “ Programının sahnedeki konukları, Ozan Ali Sezer, ( İSÖS ) İstanbul Özürlüler Spor Kulübü Başkanı Kenan Özüdoğru ve Başkan Vekili Ali Gündüz oldu,

05Sanatçı Mine Akşahin ve Ozan Ali Sezer’in türküleri ile konukları ve  TV başındaki izleyenlerini coştururken,,İsöslü yöneticilerden, Başkan Kenan Özüdoğru ve Başkan Vekili Ali, Gündüz de,ampute futbol ve engelliler konusunda söyleşileri ile geceye renk kattılar.

Başkan Kenan Özüdoğru ,engellilere bakış açısının değişmesinin gerektiğini,,eğitimin birinci şart olduğunu ifade ederken,Başkan vekili Ali Gündüz ‘de,”Kanal 60 TV’den tüm belediyelere seslenerek,belediyelerin otobüs şoförlerini engelliler konusunda eğitmesinin gerektiğini,şoförlerin,gideceği yeri soran bir görme engelliye,tabelada yazıyor,kör müsün?. Diye  cevap vermemesini,otobüs duraklarının ,kamu kurumlarının ,okulların,oyun parkların,giriş ve çıkışlarının mutlaka engelliler de düşünülerek yapılması gerekir dedi. 

03Mine Akşahin’ ile, “Klas Türküler  Gecesi”ne,İstanbul Özürlüler Spor Kulübü ( İSÖS ) Başkanı Kenan Özüdoğru , Başkan Vekil Ali Gündüz,Başkan Yardımcısı Sadık Baş, Kulüp Müdürü Nail Karabulut, Antrenör Remzi Özcan, Takım Kaptanı Coşkun Turan ve İsöslü futbolcular katıldı.

Antrenör Remzi Özcan’ ve Kaptan Coşkun Turan da  ,canlı yayın mikrofonlarına yaptıkları açıklamalarında” Kendilerinin engelleri aştıklarını,sporcu kimlikleri olduğunu ve Türk Milli Takımında da  İsöslü futbolcu arkadaşlarının olduğunu ifade ettiler.

Canlı yayında gelen mesajlara da yetkilerce cevap verildigi gece,İSÖS Başkan Vekili Ali Gündüz’ün ,Arif Nihat Asya’nın “BAYRAK” şiirini okumasıyla son buldu.

Share
594 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2