logo

07 Temmuz 2017

“İslam hakim olacak, Hristiyanlığın yok olmasına az kaldı”

Rus Ortodoks Papazı geleceğin İslam’da olduğunu ve Avrupa’ Hristiyanlığın çökeceğini iddia etti.
Rusya’da aile işlerinden sorumlu başpapaz Dmitri Smirnov; “Avrupa’nın 30 yıl içinde, Rusya’nın ise belki 50 yıl içinde İslam’a geçecek.Hristiyanlar baskı altına alınacak ve kısmen yer altına çekilerek yaşamlarına devam edecekler.”dedi.
Smirnov, Batı’da İslam’ın hakim olacağını ifade ederek; “Müslümanlar kendi değerleri adına yaptıkları savaşta kendilerini feda etmeye hazırken, buna mukabil, Batılılar ise sadece tükenmiş ve hasta insanlar, ölü gibiler.” ifadelerini kullandı.
Dmitri Smirnov’un açıklamalarından satırbaşları şöyle:
 
-“Bütün Hristiyan uygarlığının yok oluşuna çok az bir vakit kaldı. Birkaç on yıl, belki otuz yıl… ! Belki Rusya’da Hristiyanlık elli yıl daha sürebilir, daha fazlası yok.”
 

-” “Hıristiyanlar,Avrupa ülkelerine dağılmış bezelye taneleri gibi olacaklar” 

– “Hıristiyanlar kafalarını dışarı çıkarmaya cesaret edemeyecekler, küçük gruplar halinde toplanacaklar ve baskı altında olacaklar.”

-“Müslüman nüfus çok daha hızlı artıyor” diye belirterek “Otuz yıl içinde, bütün Avrupa İslam’a tebdil edecek ve Hristiyanlar yer altına çekilecekler”

– “Müslümanlar Allah’ın ne istediğini biliyor”

-“Sonuçta, kim Allah’a daha yakın? Bu sebepten ötürü gelecek Müslümanlara ait. Gelecek onların. Dünyaya onlar yerleşecekler. Çünkü günümüz Hristiyanlarının bütün bunlarla pek bir işi yok.”

-” Müslümanlar inançları için ölmeye hazır”

– ”Bayramları sırasında, on binlerce genç Müslüman erkek secdeye varıp Allah’a dua ediyor. Buna karşın, bu kadar Ortodoks erkeği şu ana kadar nerede gördünüz? Onları hiçbir zaman hiçbir yerde göremezsiniz, sadece kadınları görürsünüz. Modern Müslüman inancı için ölmeye hazır.”

 
-” Patlayıcıları vücuduna sarıp kendisini havaya uçurur. Kendisini kurban etmeye hazır. Ona terörist(korku salan, korkutan) diyorlar fakat onun amacı dünyayı korkuya boğmak değil. Ve bu genç adamlar neden ölüyorlar? Çünkü onlar homoseksüeller tarafından yönetilen ülkelerde yaşamak istemiyorlar. Onlar bu tiksindirici pop müzikleri istemiyorlar. Onlar kendi değerlerinin erozyona uğramasını istemiyorlar, aile değerleri bunların başında geliyor. Bunlar, onların uğruna can verdikleri şeyler. Onlar dağdan inmiş bir grup teröristler değiller. Birçoğunun kolej eğitimi var. Evet, onlar fanatikler. Neden? Çünkü onlar kendilerini kurban etmeye hazırlar. Bizler ise tükenmiş hasta insanlarız, neredeyse ölü gibi”
 
Kaynak : Mepa News

Etiketler:
Share
283 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2