logo

İSK-SODEX FUARI’NDA ERBA POMPA GÜNE DAMGASINI VURDU

Isıtma, Soğutma, Klima, (HVAC+R) Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi konularında Türkiye’nin tek fuarı olan ISK-SODEX’e Erba pompa damgasını vurdu.

goloğllu
Erba Pompa Yönetim Kurulu Başkanı Salih Güloğlu Erba Pompa’nın fuar içinde en çok ilgi gören firması olduğunu belirtti. İlgiden hayli memnun olan Güloğlu önümüzdeki yıla daha geniş bir katılım sağlayacapını vurguladı.

 

İklimlendirme sektörüne büyük katkısı olan ve iki yılda bir düzenlenen ISK – SODEX Fuarı, 4 – 7 Mayıs 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaretçileri ile buluştu. Bu yıl yine sektörün en fazla iş hacmi yaratacak buluşmalarından birini gerçekleştiren fuarın, sektörün 2016 yılı için 4.5 milyar $ olan ihracat hedefine büyük katkı sunduğu belirtiliyor. Fuar, dünyadaki ekonomik krize ragmen Türkiye’nin iklimlendirme sektöründeki artış öngörüsünü destekliyor.

 

Isıtma, Soğutma, Klima, (HVAC+R) Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi konularında Türkiye’nin tek fuarı olan ISK-SODEX, yurtiçinden ve yurtdışından sektör profesyonellerini aynı çatı altında bir araya getirerek, yeni iş bağlantılarının önünü açmış oldu.

gülloğğlu
DOSİDER (Doğal Gaz Cihazları Sanayicileri ve İşadamları Derneği), İSKİD (İklimlendirme-Soğutma-Klima İmalatçıları Derneği), TTMD (Türk Tesisat Mühendisleri derneği), İZODER (Isı, Su, Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği) ve İSKAV (Isıtma, Soğutma, Klima Araştırma ve Eğitim Vakfı) ile birlikte düzenlenen ISK-SODEX fuarı, sektörün dört derneğinin ve vakfı tarafından destekleniyor olması da ayrı bir özellik taşıyor.

guulloğlu
Avrasya bölgesinin lider fuarı olma özelliğini taşıyan ISK-SODEX Fuarı, Ekonomi Bakanlığı tarafından destekleniyor. Bu yıl ISK-SODEX 2016’da yeni iş bağlantıları sayesinde sektörün büyümesi katkı sağlaması bekleniyor.

güllooğğlu

Hannover Messe Sodex Fuarcılık Genel Müdürü Alexander Kühnel, “Biz kamu ve özel sektörden tüm paydaşları bir araya getirerek, fuar katılımcılarımıza ve ziyaretçilerimize bilgi alışverişinde bulunabilecekleri,işbirliği yapabilecekleri ve işlerini geliştirebilecekleri ideal bir platform sağlıyoruz. Fuarın, sağladığı uluslararası bağlantılarla hem Türkiye’de hem de çevre ülkelerde pazar payını arttırmak ve yeni pazarlara girmek isteyen firmalar için önemli bir fırsat sunduğunu vurgulamak isteriz” dedi.gulluoğlu

guloğlu

gulloğlu

Share
684 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2