logo

15 Haziran 2016

İngiliz taraftarlardan mide bulandıran hareket!

ingiliz

Bundan bir süre önce PSV taraftarları eğlenmek için çevredeki dilenci kadınları oynatmaları ve yine çek taraftarın dilenci kadının üzerine idrarını yapmasına benzer utanç verici bir olay daha yaşandı. Kendilerini her fırsatta medeni olarak lanse eden ve Müslümanları medeni olmamakla itham eden Batı, küçük çocukların onurunu hiçe sayan, utanç verici görüntülere neden oldular!

İngiliz taraftarlar dilenci çocuklara bozuk para attılar!

‘Batı medeniyeti’, muhtaç çocukların duygularını kötüye kullanarak ahlaksızlıkta düştükleri acınası durumu ortaya sermiş oldu.

Avrupa Şampiyonası’nın oynandığı Fransa’da bir yandan grev ve şiddet görüntüleri, diğer taraftan cadde ve sokaklarda oluşan çöp yığınları, terör endişesi… Tüm bu olumsuzluklara bir de İngiliz taraftarların utanç verici eylemleri de eklenince Avrupa Şampiyonası’nın üzerine kara bir gölge düşmüş oldu!

Görüntülerde görüldüğü üzere İngiltere taraftarları kendilerini eğlendirmek için çocuklara bozuk para atıyorlar. Bunu, çocukların açlık ve ihtiyaçtan dolayı dilendiklerini bile bile yapıyorlar. Bozuk paraları kapmak için birbirlerinin üzerine atlıyor.

Ahlaktan yoksun İngilizler arada bir de şişe kapaklarını çocuklara attıkları görülüyor. Çocuklar, atılanların para olmadığını fark ettiklerinde duydukları hayal kırıklığı İngilizlerin keyif almalarına neden oluyor. Zerre kadar vicdanı, merhameti olan ve aklı başında insanlar yaşanan bu istismardan rahatsızlık duyar!

İŞTE O SKANDAL GÖRÜNTÜLER:

MERCEKHABER GAZETESİ.COM ÖZEL

Etiketler:
Share
301 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2