GERÇEKTEN Mİ?

GERÇEKTEN Mİ?

Ne__diyorlar : Fetoyu Erdoğan bu hale getirdi. Yalan söylüyorlar. Gerçek ise Bambaşka... Tarih 28
Ana Sayfa Yazarlar 11.02.2018 120 Görüntüleme

TÜRK MİLLETİNİN DİRENİŞİ BAŞKA YOL YOK YA İSTİKLAL YA ÖLÜM.

Bu kutsal toprakta milli ve manevi hasletlerimize küfrederek yaşayan var. Zeytin Dalı Harekata katılan bir Mehmetçik’in muhabirin İstikamet neresi? Sorusuna verdiği ‘Kızıl Elma’ cevabını yadsıyan var.
Hain desen, işbirlikçi-payanda desen o da var. Çakal gibi bir kemikle susan var. Türk Milleti ve Türk Vatanı üzerinde hesap yapanlar dün Haçlı Seferleri ve Sevr dayatması ile sabrımızı zorlayıp tarihi bir ders aldıklarını unutmuş gibi kara gün 15 Temmuz 2016’da yine aynı senaryolarla harekete geçmişlerse de Türk’ün çelikten iradesi karşısında yine hezimete uğramışlardır.

Susacaksa kökten kopsun şu dilim. Başka yol yok ya istiklal ya ölüm.Ne mutlu,Türk milletinin yükselişi ve büyüyüşü ülküsüne gönül veren,birlik ve beraberlikle kardeşliğin bayraktarlığını yapan kadirşinas halkımıza..
Ne mutlu, sinesinden şehitlik seferberliğine gönül vermiş, inançlı ve güçlü vatanperverler evlatlar çıkaran Allahın övdüğü Büyük Türk Milletine. .. Milletimiz; dünya var oldukça’’Yolu uzun, işi çetin’’ olsa da tüm engelleri aşarak emin adımlarla ufka doğru yürüyecektir

Aziz Milletimiz bedelini kanıyla, canıyla ödeyerek milli ve manevi değerlerini çiğnenmekten, Cennet Yurdumuzu parçalanmaktan kurtarmış ve Türk’ün asla esir edilemeyeceğini silinmez harflerle tarihe not düşmüştü.
Türk Milleti 1040’da, 1071’de, 1453’de ve 1923’de sahip olduğu iman, azim, cesaret ve kararlılığı hala muhafaza etmektedir ve bu hasletlerini son nefer, son nefes ve son damla kana kadar da muhafaza edecektir.
Dünya sahnesinde yeniden tarihin şan ve şeref sahnesindeki yerini alan Osmanlı’nın torunları, Avrupalı da kâbusa yol açıyor. Büyüyen, enerji hatlarına inen, dünyaya açılan bayrağının geçmişte dalgalandığı ülkelere giren YENİ TÜRKİYE birilerine adeta kazık sokuyor. Bu yüzden her yerden, değişik elbiseler giyerek geliyorlar.

Bugün gelinen noktada dostumuzmuş gibi görünen birçok ülkenin, bu korkunç emellerine ulaşması noktasında nasıl heyecan duyduğunu hep birlikte gördük. Batılı devletlerin var ettiği vahşi düzen içinde bu kurgunun içinde yer alanlar, dünyanın kolluk kuvveti olmayı kendine görev edinmiş durumda. Hal böyle olunca hakkını tiyatro oyununda kötü karakter olma yolunda kullanmayan bizim gibi “asıl medeni ülkelerin” payına bu iğrenç, haysiyetsiz ve ahlaksızca oluşturulan saldırılar düşüyor..

Avrupa, oyuncağı gibi biçimlendirdiği, süslediği, parçaladığı, yeni yeni devletler inşa ettiği Ortadoğu’da sıra Türkiye’ye geldiğinde sendeliyor. Bu sendelemenin sonu yok. Çünkü Türk insanı iyi biliyor ki, Kurgulanan karanlık senaryolara karşın Bünyesi her çeşit dış tesirlere dayanıklı olan Türk Milletinin bir emperyalizm- Siyonizm odaklı her türlü faaliyetine Çanakkale’de, Kurtuluş savaşında olduğu gibi karşı direnişi devam etmektedir.

Uzun yılardır Emperyalistlerin oyunlarıyla karşı karşıya kaldığımız sorun..Ülkemizin bölünüp parçalanması için hortlatılan her türlü karanlık odakların himayesinde ki, terör örgütleri ve yandaşları ile faiz lobilerinin ”mayın eşekleri”, Batı’nın baskı ve dayatmalarıyla Musul ve Kerkük’te başlayan, oradan Kıbrıs’a uzayan, Ege’yi ve bütün Anadolu’yu tehdit eden çevirme ve ele geçirme stratejisine karşı, milletçe kenetleşerek el ele gönül’e ve güç birliğiyle durmak mecburiyetindeyiz.

Manzara açıkça göstermektedir ki, yolumuz uzun, işimiz çetindir. Bu yolda yılmadan ve usanmadan mücadele etmek, hepimizin boynunun borcudur. Fitne ve fesada meydan vermeden birlik ve beraberlik içinde Ay yıldızlı bayrağımızı hak ettiği yerde her zaman dalgalandırmak bu aziz vatan’a sahip çıkmanın asgari şartıdır. Ve de… Bu kutsal topraklarda yaşayanların da asli görevidir… Türk milletini çözüp, dağıtmak, Türk devletini yıkmak sevdasında olanlara hak ettikleri dersi verecek. Böylece Haçlının bin yıllık hayali sükûta uğrayacaktır.
Hasan ALPARSLAN

Araştırmacı, Gazeteci-Yazar

24 Ocak 2018

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Haber Sitesi | Uzman Tescil