logo

06 Şubat 2016

İLK DEFA KOMEDİ FİLMİNDE ROL ALDI

10Dizi ve sinema oyuncusu Erdal Bakır uzun yıllardır yaptığı kötü adam rolleri ile adından çok söz ettiren Erdal Bakır 2016 nın en iddialı komedi filmi Hep yek te rol aldı .

 

Sinema filminin yapımcılığını Bilal Kalyoncu, yönetmenliğini Ali Yorgancıoğlu’nun yaptığı ve baş rollerinde : Gürkan Uygun, Fırat Tanış , Gökhan Yıkılkan, İnan Ulaş Torun, Tuna Orhan ve Denise Capezza gibi usta ve ünlü oyuncular ile ayrı karede, aynı filmde rol aldı.

 

İlk defa komedi filminde rol alan Erdal Bakır, “birazda insanları ve seyircilerimizi güldürelim. İnsanlar bizleri hep kötü rollerde görmeye alışık birazda daha değişik rollerde ekran karşısına çıkalım” dedi.

 

7 yıl gibi kısa bir sürede seyircinin gönlüne taht kuran dizilerin kötü adamı Erzincanlı oyuncu Erdal Bakır daha değişik rollerde ekran karşısına çıkmaya hazırlanıyor..

 

Filim 5 Şubatta sinemalarda gösterime girecek … 3 Şubatta filmin galası Etiler’de bulunan Ak Merkez’de yapıldı. Basının ve davetlilerin yoğun ilgisi vardı, Oyuncular Tam kadro gala gecesindeydiler….

Share
375 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2